1. 1.
  Yadsınamaz sorunsaldır. Deniz havası olsa gerek.
  5 -19 ... lisa wolfe
 2. 2.
  Cebrail'in de dediğini yaptıkları için olabilir.

  (bkz: oku)
  (bkz: ikra)
  6 -1 ... bedreddin
 3. 3.
  Sol kaldımı ?
  4 -3 ... geridengelenadam
 4. 4.
  Zeki mi bilmem ama solcular en az sağcılar kadar cahil. Hala buğdayı yetmediği için ithal ediyoruz sanan, dolar yükselince devlet çöküyor zannına düşen, kekolar var. Ulan nasıl solcusun sen, ekonomi bilmez cahil...

  Sağcılar da bunlar kadar cahil.
  4 -6 ... herteldenyazar
 5. 5.
  al birini vur ötekine. hepiniz malsınız, hepiniz israfsınız. türkiye ölçeğinde bu böyle. dünya ölçeğinde de çokca ama türkiye kadar genellemem. apolitik biri bile, ister istemez politik bir yerde durmak zorunda, bu yüzden. etikle ilgili mevzular, tutarsızlıklar belirliyor aptallığı zekiliği. etiğinin, hukuğunun temeli toplumu bireyin üstünde tutan bir sağcı ne kadar gerizekalıysa, etiğinin ve hukuğunun temeli bireyi, kendini, toplumun üstünde tutması beklenen bir solcu o kadar gerizekalıdır. türkiyede hele genellikle bu böyledir.

  yani evet sorun cehalet.
  4 -1 ... nuclearbat
 6. 6.
  yine çomarlar gelmiş şaşırnadım.
  ... kacindelivar
 7. 7.
  ilber ortaylı der susarım.

  Varsa solda karşısına koyabileceğiniz biri buyrun hodri meydan...
  3 -2 ... asi horoz
 8. 8.
  solunu sağını bilmem de, günümüz iktidarı sağcıysa askeri teknolojiler alanında neden solcuların bir dikili taşı yok dedirtir. uçak fabrikasını gaz ocağı fabrikasına çevirmekle olmuyor bu işler.
  1 -2 ... atabaka
 9. 9.
  Beynin sol lobu; matematiği, lisanı, konuşmayı, muhakameyi işlerken. Sağ lobu ise yaratıcılığı, çizimi, hafızayı işler. Bu bağlamda solcular daha zekidir. (bkz: swh)
  1 ... sah ruh
 10. 10.
  Çünkü sağcılar aklını ipotek ettirir. Bunu müslümanlığın gereği sanıyor.
  1 -3 ... thelma