bugün

Sakın türk halkının yapısı ile ilgili olmasın o ?

Çünkü avrupa'ya bakınca Solcular sık sık iktidar oluyorlar..
Halka özünü kaybettirmeye çalışılsa da halkın daha özünü kaybetmemesi. (Elhamdulillah.)
Nedenmi elhamdulillah müslümanız böyle komik sorularla gelmeyin lütfen bi müslümanın bunlara oy vermesi için içlerindeki başörtüsü düşmanlarını temizlemeleri gerek bu başlangıç olur.
Bir türlü anlamam. Neden kalkıp biz ülke olarak geriyiz? orta Doğu ülkeleri neden geri kaldı da batı ilerledi?

sanırım bu soruların cevabı? Doğu ilerleyecekti de batı ve gomanistler izin vermedi gibi bir şey.

Hani hakaret etmek istemiyorum ama birazcık birazcık sniapsı olan bunu farkeder...

Neden Sol türkiye de bugunlerde güçlü değil ?

Neden sol gelişmiş ülkelerde daha gelişmiş ?

Neden sol iktidarlar gelişmiş ülkelerde var ?

Türk halkının örf ve adetleri sol yapıya uymuyor ?!?!?!

Lan ne oluyorsun solcu olunca ?!? Karını mı paylaşıyorsun ? Kedi kanı mı içiyorsun ? Ne oluyor sanıyorsun takoz ?!?!

Ben söyleyeyim solun daha ne olduğunu bilmeyen türk halkı cahil öküz ve yobaz. rüşvete yatkın, kaypak, yavşak idelizm mi o da ne gavur gavur icatlar cıkarmayın."

bunu düşünen sozluk yazarı olmus düşünün. sol dusuncenin aile yapısı ve etik ahlak ile olumsuz etkisi oldugunu dusunuyor...

e o zaman hepiniz gomanistsiniz ..

koyde eşşek sken sizsiniz.

12 yasında kız alan sizsiniz

teyze kızını kuytuda sıkıstırıp hamile bırakan sonra da öldüren sizsiniz...

ben sizin ahlak anlayışınızı yerim... kafayı kapatım ahırda kayınpederine veren cahil yobazlar...
ne kadar inkar etseler de içlerindeki din nefreti, karşı tarafa tahammülsüzlüğü (bir solcuyu bir kadının başörtüsünü çekiştirirken sokakta görebilirsiniz ama bir sağcı başı açık kadına fiziki olarak saldırmaz en fazla söz söyler onu da ortaya yapar direkt kadına karşı değil) hatta kendi tarafına bile tahammülsüzlüğü (kendilerini övmezse veya karşı tarafın en ufak lehine olabilecek bir yorum yapan kendi arkadaşlarını bir anda linç ederler), ve son olarak eylem-fikir tutarsızlıkları. (komünist eyleme iphone üzerinden girdikleri twitter'da organizasyon yapıp eyleme columbia montla gelmek nedir mk)