1. 1.
  halkımız genelge çok saftır. türk solu ve onun geleneğine yaslanan hareketlerin(mesela pkk) ne derece korkunç olabileceklerinden haberdar değildir.

  komünizm sizi elflerin beldesine götürmeyi vaad eder. ama kanıp da onu kılavuz edinirseniz, kendinizi orkların vadisinde bulursunuz.

  dikkat edin bütün sol hareketler dezenformasyon, ajitasyon, propaganda konusunda uzmandırlar. sonsuz goy goy'larıyla kamuoyunu yönlendirmeyi iyi bilirler. yüzeysel bir bakışa ve nazara sahip olanları kolayca kandırırlar.

  mesela hdp, yeşilcilik, doğayı koruma, eşcinsellerin hakları, özgürlük vs. goy goy'ları yapar ama bu tiyatro perdesini aralarsanız korkunç gerçeğe şahit olursunuz. insan kafatasları, kemikleri, kan, ölüm, gözyaşı, zulüm, işkence, kararmış hayatlar.

  bunları bir parça incelemiş biri olarak iddia ediyorum ki, bunlarda insanlık sıfatları tamamıyla ölmüş ve vicdan tefessüh etmiştir. allah bizi bunların şerrinden korusun, eline düşürmesin. çünkü emin olun, ellerine fırsat geçse derimizi yüzerler ve bundan da zevk alırlar.

  yeri gelince bunlar, kendi öz dava arkadaşlarına bile merhamet etmezler. işkenceyle öldürürler.

  çünkü bunlar deccalın çocuklarıdır.

  şaka veya teşbih yapmıyorum.

  bunlar öz be öz, deccalın çocuklarıdır.
  1 -2 ... evdeekmekyok