1. ?.
  kendine devrimci, sosyalist, özgürlükçü diyen şahısların her türlü saldırgan, kavgacı, slogancı halleriyle birlikte, en iyi ihtimalle karşı tarafı ''faşist'' diye susturma durumu.

  arkadaş bakıyorsun marksist, leninist çizgideki örgütlere pkk terör örgütü. dhkp-c terör örgütü. bu örgütlerin ve taraftarlarının şiddet ve terörizm uygulamaktan başka bir işe yaradığı yok. öte yandan gidiyorsun taksime ne zaman gitsen tkpli mallar ellerinde pankart slogan atıyorlar, bir şeyi portesto ediyorlar ama neyi ettiklerini kendileri de bilmiyor. oraya gezmeye, kafa dinlemeye gelen onlarca yüzlerce insanın keyfini kaçırıyorlar. bir komünistle tartışıyorsun daha ağzını açar açmaz sloganlar havada uçuşuyor. her türlü özgürlüğe çok önem veren(!) bu inancıklar kendi idolleri che'ye deniz gezmiş'e toz kondurtmazken, bizim idollerimize ağza alınmayacak laflar etmekten geri kalmıyorlar. sonra da kendilerine özgürlükçü diyorlar. daha da beteri bu angutlar karşı görüşten birini gördü mü ''faşist, amerikancı'' diye susturmalarını geçtim, it gibi çoğalarak tek kişiye 10 kişi dalmaktan da geri durmuyorlar. ama sorsan ülkücüler kavgacı.

  çevrenizde kendine devrimci diyen birini gördünüz mü, size tavsiyem onla iletişiminizi kesin. çünkü bunlar at gözlüklerini takarak yobazlığın bir başka versiyonunu yapıyorlar. ne anlatsan anlamıyorlar. çünkü her şeyin en iyileri kendisi.

  kısaca bu insanlar toplumun huzurunu kaçırmaktan başka bir boka yaramıyor. sonra da ''eziliyoruz ühühühü'. huzur kaçırırsan ezilirsin tabi. aferim.
  5 -5 ... nightwing
 2. 1.
  (bkz: aç it fırın yıkar)
  1 ... oglum amcalara nikini goster
 3. 2.
  saldirganliklari karaliliklarindan ve dogruyu bilmenin guveninden kaynaklanir.
  1 -3 ... gedikpasa
 4. 3.
  Lafazan -işbilmez-.geveze sol'un en göze çarpan tavrı 'gece gündüz sövmek ama sövgüye hafif bir cevap alınca cıyak cıyak bağırıp faşizm geyikleri yapmaktır. Peki bunun sebebi nedir? Genel anlamda Sol örgütlerin derin devlet eliyle yönlendirilmesi olayıdır. Zaten goygoyculuk için kiralanmış adamlar bir de ağırbaşlı sözler mi edeceklerdi?
  3 -1 ... tuttugunu koparan adam
 5. 4.
  en son being human da saldırganlıkları görülmüş olabilir.

  yorulduk size laf yetiştirmekten. amma çoksunuz be,

  sizi kilo ile mi satıyorlar,

  yoksa para mı alıyorsunuz bu tür gerzek ve (bkz: dalyarak) konular açmak için abd den?!

  dalyarak : budalalığı yüzünden her zaman densizlik eden (kimse).

  (bkz: sözlükte nihilist olmak)

  (bkz: soldırgan)

  (bkz: sağcıların son derece saldırgan olması)
  3 -1 ... 34prometheus
 6. 5.
  bakınız ( (bkz: başlık entry ve nick uyumu))

  entry: (#18784892)

  nick: (bkz: nasyonal sosyalist yazar)

  başlık: (bkz: solcuların son derece saldırgan olması)
  3 -3 ... 34prometheus
 7. 6.
  sadece birkaç kişiye bakarak yapılan yanlış tespitlerden bir tanesi dahadır.
  -1 ... mao nixon
 8. 7.
  daha bugün sakarya'da yaptıkları ile türkiye'De, bir kaç gün önce cambridge üniversitesinde ise sadece türkiye'de olmadığını belli etmiş kudurganlıktır. italya, yunanistan ve ispanya'da zaten sürekli halk düşmanlığı ile uğraşmaktalar. bunların okumuşu da aynı mentalitede, okumamış hödüğü de. kendinden olmayanları yok etmeyi amaçlıyorlar. ancak onların devirleri geride kaldı. kel leninleri, bıyıkları ağzına girmiş stalinleri yok artık. çekik gözlü bir ayıları var o kadar. insanlara artık pek bir zararları dokunmuyor bu yüzden. en fazla polise saldırır, yaşlı adama saldırır, eylemlerine destek vermeyenlere, bildirilerini almayanlara saldırır. başka bir şey de yapamazlar. bak, daha birkaç gün önce marine le pen hanfendi bu çağdışı tayfanın bir taraflarını yırtmasına rağmen cambridge üniversitesinde konferansını ''seve seve'' dinletti.

  tüm bu sözlerim aşırı sola, yani marksist sosyalistlere, sosyal demokratlara saygımız fena değil.
  2 ... gaspirali
 9. 8.
  nasyonal sosyalizmi sol ideoloji sanan dalyarakların sevinç naralarıyla entri nick uyumu diyerek göt ettiklerini sandıkları olay. cehalet böyle bi şey işte. kendi kendini göt etmek böyle bi şey ahahah.
  1 ... nightwing
 10. 9.
  sağcı olduğunu savunan yazarın solcuların saldırgan olduğunu iddia ederken son derece saldırgan olması da ironiktir ayrıca.
  1 -2 ... deli dana