1. 1.
  şanlarındandır. hele hele seçim yakınsa iyiden iyiye gemi azıya alıyor , bu tür haberleri anında ört bas ediyor bu çocukları sarhoş edip otobüsün arka koltuğuna atan pislikler.

  yetmiyor bir de tacizcinin cebine para koyup evine yolluyorlar, "kardeş gerçekten tebrik ederim 40 yıllık pedofiliyim böylesini görmedim" der gibi.

  aman kardeşlerim, çocuklarınızı bu sapıklardan koruyun. değil chp ilçe teşkilatlarının önünden geçmek, tv' de gördüğünüz an bile çocuklarınıza sahip çıkıp sımsıkı sarılın.

  benden söylemesi. (bkz: chp otobüsünde çocuk taciz eden chp li yönetici)
  5 -2 ... frktmz krds frktmz
 2. 2.
  bu başlık son zamanlarda yurtlardaki, vakıflardaki tacizlerin sağcılar tarafından yapılması, üstünün kapatılmaya çalışılması ama sağcıların bunları görmemesi ve sürekli solculara saldırmaları nasıl bir rezillik içinde olduğunun göstergesidir. görmezler tabi çünkü gerçeklerle yüzleşecek medeni olguya sahip değiller.
  -3 ... bay efendi
 3. 2.
  Bi dini vakıf da bir sapık çalışsın tüm ülkeyi tecavüzcü ilan ederler.ama bunların hepsine tek kelime etmezler. Kaldı ki herkes tepki gösterdi idam istedi ama bu soysuzlar o çocuklar üzerinden siyaset yaptılar. Çocuklar umurlarında değil devlet yıkılsın kargaşa çıksın pkk , dhkpc rahat nefes alsın. Dagda tecavüze uğrayan çocuklar devrim evlerindeki carpık ilişkiler alkol uyuşturucu her pislik serbest sonra ahlak dersi verir şeref yoksunları. Tek kelime etmediler yargılansın bile demediler tam tersi kapatmak için çırpındılar.
  solcuların pedofili skandallarına kayıtsız kalması
  1 ... karniyarik ici
 4. 3.
  spoiler
  Hey arkadaşlar şopar bize bir şey anlatmaya çalışıyor olabilir.
  spoiler
  Aslı astarı olmayan ülke gerçeklerine aykırı sırf infial için yapılan bir tespit.
  ... golhiat