1. 1.
    çok büyük göt verenlik bu kilise olan semtleri tercih eden papaz sever kardeşlerim.

adamalr haftada bir gün ayin yapıp ayda 5 bin tl' yi cebe indiriyorlar. bizim pembe götlü solcular da hiç umursamıyor ama.

papaza gelince uuuvv, imama gelince ouvvv. iki yüzlü salaklar, pislikler. günah çıkarma kabininde çocuk taciz eden sapıklar.
    14 -19 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    ateistlerin sadece islam düşmanı olması.
    7 -8 ... seruven44
  3. 3.
    Yalanını yesinler.

http://m.milliyet.com.tr/...et-odesin-gundem-2174518/
    6 -1 ... konglamere lenf nodu
  4. 4.
    (bkz: at yalanı sikeyim inananı)
    4 -1 ... noxeca
  5. 5.
    papazlar maaş alıyorlarmıydılar kı?
    -1 ... excellent
  6. 6.
    papazların maaşarı devletten değil, kendi cemaatlerinden. frktmz krds frktmz adlı yazarın gerçek bir yazar değil troll olduğunu düşünüyorum şimdi.
    2 ... yorci cujoy
  7. 7.
    ya geçerli bir delil sunamıyorlar, "al bak protesto ettik işte ispatı" diyemiyorlar "yok şu ödüyor, yok bu ödüyor" .

olum ortada bir hak söz konusu kim öderse ödesin. ne diye boşa para alıyor bu sapıklar? yazık günah değil mi?

nerede tepki gösterdiniz hadi deyin hele? tam da çıkıyordum ya.
    3 -4 ... frktmz krds frktmz
  8. 7.
    Adamın maaşını hizmeti alan ödedikten sonra bana ne amk! Isterse 50 bin tl maaş alsınlar. Cemaat memnun demek ki ödüyor. Bizim imamlar gibi haram yiyici değil adamlar. Tebrik ediyorum bu hristiyan ahlakını.
    2 ... konglamere lenf nodu
  9. 8.
    adaletten, haktan hukuktan, dürüstlükten bahseden papaz severlerin tutumu bu normaldir.

yani, "sikiyorsa bizi sikiyor size ne oluyor" diyorlar. beter olun lan papaz tarafından badelenmiş pislikler.
    -2 ... frktmz krds frktmz
  10. 9.
    Tipik çomar yalanları.
    Papazlara 7 milyar lira bütçe mi ayrılıyor?
    2 -1 ... turkmen begi