1. 11.
    (bkz: zihinsel engellilerdeki kenan evren sevgisi)
    4 -1 ... subliminal message
  2. 12.
    sadece biz solcuların değil, sağcılarında kendisini pek iyi andıklarını sanmıyorum. zira her iki tarafada vurmuştur kendisi. bugün kürtçü faşistler ve din sömürücüleri yaygınsa kendisinin yüzündendir. kırdır solcularla ülkücüleri birbirlerine ve seyret...
    1 ... levon
  3. 13.
    kenan evreni sevmemek için insan olmak yeterlidir altında başka ayrışmalar aramaya gerek yoktur.
    4 ... overblack
  4. 14.
    bir insanın paşa olmasının yanlış şeyler yapmasına engel olamadığındandır.
    darbe yapanı övüp yapma eğiliminde olanları cezalandıran saçma sistemin şişirdiği paşalık işte.
    ... thelma
  5. 15.
    (bkz: bir kıç kemiği olarak kenan evren)
    ... bertaraf muptela
  6. 16.
    solcuları bilmem de ben ülkenin iki taraftan idealistlerini ezip geçip, gençleri apolitize edip katılınacak grup olarak sadece cemaatleri bırakması nedeniyle sevmem.
    ... forever autumn
  7. 17.
    tamamiyle normal olan durumdur. 80 dönemi solcularına yapılan akıl almaz işkenceler*, insanlık dışı muameleler bunun en büyük sebebidir. ayrıca pkk'nın da oluşmasındaki en büyük sebeptir kenan evren dönemi. e bu insanlar niye sevsin ki böyle bir kişiyi ?!
    1 -1 ... la historia me absolvera
  8. 18.
    solcusu sağcısı kim olursa olsun bu ülkenin boyle sevilecek cuntacılara derebeylerine ihtiyacı yoktur.insanlıktan medet almamıs yaratığın bir insan nasıl sever.
    ... fearles
  9. 19.
    "demek sevenide varmış" diye beni benden alan başlık.
    2 ... kramp
  10. 20.
    "sağcıların kenan evren'e bayılması diye bir şey var demek ki" dedi; iç ses.
    ... mavi yesil alg