1. 1.
  sanal ortamda en ufak eleştiride yazan kişiye ana avrat küfür etmelerinden dolayı ortaya çıkan acımasız çarpıcı gerçektir. küfür ettiğin zaman o kişinin zikri fikrimi değişecek lan.
  6 -10 ... payback
 2. 2.
  durduk yere küfretmem.
  itinayla küfre küfürle karşılık veririm.
  katlanamadığım nadir şeylerden biridir.
  istediği kadar eleştirebilir ama küfreden, hakaret eden olursa misliyle götüne sokarım. kimse kusura bakmasın.
  10 -5 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
 3. 3.
  Kendi içindeki haklı eleştiri yapan insanlara bile hazmedemediklerine şahit olmuşuzdur.
  1 -1 ... desifreleyici
 4. 4.
  Sağcıların Atatürk'ü eleştirmeyi siyaset, Erdoğan'ı eleştirmeyi günah sanması.

  Durum daha vahim değil mi sanki ?
  5 -2 ... hzdarwin
 5. 5.
  Birilerine iyi görünme gibi bir lüksleri olmadığı için olabilir. Nabza göre şerbet vermek, her yapılanı sineye çekmek daha aptalca.
  --spoiler--

  Psikopatlıkla alakası yok. Senin dalını kıranın ağacını, kökünden sökeceksin.

  --spoiler--
  6 -1 ... goddesss of darknesss
 6. 6.
  oldukça tahammülsüz ve öfkeliyim. ama burada yanlış bir şey yok. yani bunu ağzınızda laçka etmenize gerek yok solcular böyledir diye. çünkü öfkem ve tahammülsüzlüğüm sizin yıllardır bizleri sömürüyor oluşunuzdan, bizi, çocukları, doğayı ve hayvanları katledişinizden kaynaklı, bu ülkenin iyiliğini düşünüyormuş gibi yapıp bu ülkenin başına ne geldiyse sizin yüzünüzden olmasından kaynaklı. size küfür etmekte haklıyım yani. hak ediyor olmasanız zaten küfür yemezsiniz. cehaletiniz ve konuşma tarzınız beni deli ediyor.
  8 -3 ... etik olmayan biri
 7. 7.
  türkiye de komünizme yakın solcular yurtsuz, krt destekçisi ve dolayısıyla türklere ait pek çok şeye düşmandır. sağcılar ise neyi desteklediklerinden bile pekte haberi olmayan bilgisiz, kimileride bağnaz kişilerdir. kısaca iki güruhta ülkemiz için tehlikelidir.

  ayrıca dendiği gibi en küçük eleştiriye bile düşmanca karşılık verip, fırsatını bulurlarsa linç ederler. umarım tez zamanda onlarsız bir ülke haline geliriz.

  ança biligler.
  2 ... odata
 8. 8.
  bir de özellikle ekşide işine gelmeyen bir entry olunca başlık engelle yazar engelle diyen tipler var. ha evet sen engelledin ya şimdi o adamın tüm görüşleri değişecek.
  2 ... masklavi
 9. 9.
  ismail sinek ilacı gönderem mi ?

  gene sinek doldu buralar.
  1 -1 ... baron de la pilihozi
 10. 10.
  sizin çağ dışı fikirlerinize göz mu yumalım? kadınları taciz edin, doğayı katledin, çocuklara sulanın, ülkenin anasını sikin, biz susalım mı? bunlar solculuğu "çiçek, böcek, iyilik yapmak" falan zannediyor. ha bunda bizim ülkedeki solcuların da suçu var. lakin siz sosyalizmi, komünizmi falan öyle pek de demokratik bir sistem zannetmeyin. dev-genç'in yumruğu patlar kafanızda.
  3 -1 ... yazdostum