1. 1.
  Bu solcular hep karamsar işleri güçleri boş işler yok dolar yükselmiş yok yolsuzluk felan yapılmış falan filan.

  Bir kere müslüman adam yolsuzluk felan yapmaz.

  2023 de bor çıkaracaz şuan amerika, avrupa bizim bor çıkarmamızı istemiyor çünkü biliyorlar ki çıkarırsak dünya lideri olacağımızı bildikleri için önümüzü kapatmaya çalışıyorlar.

  Ama gel gör ki bu durumu solcuya anlar işleri güçleri eleştirmek hayır yani bir icraatın bile yok anca boş boş konuşuyor.

  Yol yaptı diyor bozuk çanak gibi ulan münafık sen ne yaptın zamanında sgk'yi kim batırdı.

  Gelin tövbe edin namaza başlayın şüphesiz allah tövbe edenleri affeder.

  Çok acıyorum bu solculara.
  3 ... s h a k t a r v8
 2. 2.
  valla bana anlatma kardeş günahını. öte tarafta ak koyun kara koyun çıkacak. yediyse bi bok çekecek. yemediyse zaten gerek yok.
  ... ustumu ortsene anne
 3. 3.
  Bence asıl mesele kendilerini sol görüşlü tanımlayan insanların gerçekte neyi savunduğunu bilmemeleri ve tutarsız, çelişkiler içinde kalmaları. Solcu / sosyal demokrat olduğunu iddia ediyor CHP'yi destekliyor. Solcu / sosyal demokrqt olduğunu idda ediyor devletin sosyal yardımlarına karşı çıkıyor. Yine aynı şekilde bu kitle yeri gelir sözde ABD düşmanı olur 6. Filo'yu protesto eder ne zaman ki Türkiye'nin ABD ile arası bozulur bu sefer ABD taraftarı olurlar. Nazım Hikmet derler ama Nazım Hikmet' i cezalandıranları desteklerler. Deniz Gezmiş derler ama Deniz'i astıranları desteklerler. Kendileri gibi düşünmeyen, kendileri gibi giyinmeyen hiç kimseye tahammülleri yoktur ama güye bunlar sosyal demokrattırlar. Batı sömürgesi olmayı çağdaşlık olarak kabul ederler. Güya bu insanlar denokrattır tabi işlerine gelince ama işlerine gelmeyince ilkokul mezunlarının oy kullanmasını istemezler. Basın hürriyeti, fikir hürriyeti derler ama kendilerinden olmayan basını "havuz medyası" yandaş medya olarak adlandırırlar. Daha deyecek çok sey var da... şimdilik bu kadar.
  ... muhammedseif