1. 1.
    başlığın olması gereken hali, "solcuların cinsel ihtiyaçlarını otobüslerda gidermesi" şeklindedir. aslında bir fark yok bence ama maksadım, siz otobüse binerken "yoldaş akbilim bitmiş bana da basar mısın" diyen ulu sözlük solcusu, mükemmeliyetçi gey kardeşlerimizi mutlu etmek.

neyse, tanım: artık iyiden iyiye gün yüzüne çıkmıştır dostlar. bu, günlük ev kiralamaya paraları olmayan fakir ve barzo solcular cinsel seks yapmak için artık toplu taşıma araçlarını kullanıyor kardeşlerim.

kurultay otobüsünde çocuk s*kmek de bu duruma dahil. geçelim bunu şimdi.

aslında matematik olarak doğru bir seçim olsa da , insan olmak adına utanç verici bir davranış şeklidir. gerçi anne ve babasına bile saygı göstermeyen bu cenabetlerden insanlık beklemek de ironi ama olsun.

"nerde s*kişsek lan, acaba eylem'e nerede kaysam günlük ev fiyatları da uçmuş gitmiş" şeklinde bir hesaptan sonra çareyi metrobüste s*kişmekte buluyor bu göt verenler yoldaşlar.

sokakta birbirinin kıçını koklayan köpekler gibi öpüşüp , sevişiyorlar toplu taşıma araçlarında. tepki gösteren insanlara da arsızca ,sanki suçlu karşı tarafmış gibi çemkiriyor ibnetorlar.

hayır adam çekip vursa cenabet gidecek cehenneme göt veren. her neyse, uzatmayalım. diyeceğim o ki; artık otobüslerde köpekler gibi çiftleşmekten vazgeçin sevgili solcu kardeşlerim.

adam olun, insan olun, insanların siki kalkıyor sizi öyle görünce dayanamayıp ikinizi birden sikebilirler bir gün.
    7 -4 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    aslında riskli bir meydan okuma. benim bindiğim otobüse denk gelmeyin.
    ... afrasiyap
  3. 3.
    artık iyiden iyiye gün yüzüne çıkan tek şey ülkenin zeka ortalamasının son 16 yıldır sömürülmüş oluşudur. hükümet tarafından.

yapmayın böyle şeyler.. gerek yok böyle başlıklara, kendinizi çok düşürüyorsunuz.
    2 -1 ... neyaptiginibilenkiz