1. 1.
    sağ taraftaki alır gibi görünen versus.
    3 -1 ... radikalkemalizm
  2. 2.
    Topu Celal Şengör'ün gözlük bezi bile etmeyecek olanlarla yapılan karşılaşmadır.

Kendisinin ateşli toplarına yapılan bir saygısızlıktır bu.
    3 -6 ... benim adim senin
  3. 3.
    Avuçlamış gibi konuşuyorsun yallah Hollandaya.
    6 -5 ... karton toplayan cocuk
  4. 4.
    Celal Şengör tüm dünyadaki bu tipler toplanıp eylem yaparlarken tek ateşli topunu üstlerine atsa döne döne hepsini ezebilecek kültürel birikime ve zekaya sahip bir insandır.

Şimdi bazı oksijen hırsızı ouroboros çocukları tek rakamlı iq'leriyle "Nereden biliyorsun? Avuçladın mı?" diyecektir...

Doğru ya, zeka sadece bu denli banal şeyler söylemelerine yetecek seviyede olabilir bazılarında, kendileri pek bir şeyler üretemezler genelde, mal mal sağa sola bakınıp tüküren lama gibi canlı türleridir bunlar...

Hayır, aksine sizlere ve çıktığınız ağaçlara avuçlatmış ki bu denli Ulusalcı Atatürkçü, Atatürkçülüğü dibine kadar anlamış birine karşı kin ve nefret dolusunuz.

Büyük ihtimalle zamanında iyi oymuş yani çıktığınız ağaçları.

Ağaç kakanlar sizi...

edibüdü;

Çok derin oldu sanırım özür dilerim.

"Ağaç kakanlar" derken, enseste ne kadar karşı olduğumu ve bazılarının da ne denli akraba evliliği sonucu dünyaya gelmiş ailelerin bu geleneği devam ettiren ensestçi evlatları olduğundan bahsediyorum.
    4 -2 ... benim adim senin
  5. 5.
    Adam faşist hadi gidin ötede bok yiyin beraber kraldan çok kralcılar.
    5 -5 ... karton toplayan cocuk
  6. 6.
    Bir insan herşeyi biliyorsa aslında hiçbir şey bilmez.

Görmemiş yarı cahillerin ağızları açık hayranlık duymaları şaşıtmaz.
    2 -5 ... gedikpasa
  7. 7.
    Gorsel olsaydi degerlendirirdik belki.
    1 -1 ... otisabim
  8. 8.
    Sağ taraf alır.
    1 -1 ... livestorm
  9. 9.
    Bok yemesin başından fazla.
    1 -1 ... iyneci bey
  10. 10.
    celal şengörü ilahlaştıran tiplerin aşırı cahil olması.
    napalım sizin ailenizde ve yakın çevrenizde zengin kitaplığı olan iyi üniversite mezunu insanlar akademisyenler vs yoksa. olsaydı bu şengörün böbürlenmelerinin ne kadar boş ve itici olduğunu algılayabilirdiniz belki.
    bu arada jeoloji dalında nobel bile verilmiyor. öyle fasülyeden bir bilimimsi.
    1 -2 ... fanfan la tulipe