1. 1.
    ben solcu olsam şöyle cevap verirdim;
    "sus lan ipne, suudi kralı öldüğünde 3 gün yas ilan ettiniz bu ülkede, ama terör için verdiğimiz şehitlerde, bombalı saldırılarda düğün yaptınız..."

ama solcu değilim, o yüzden bir şey demeyeceğim şimdilik...
    15 -3 ... tengir budun
  2. 2.
    "onlar gibi yaşamaya gayret eden vatandaşlarımız var, o yüzden tepki gösteriyoruz" diyerek basite indirgemeye çalışanlar var.

ne demek istiyor acaba? hz muhammed' i peygamber olarak kabul etmek mi onlar gibi yaşamaya çalışmaktan kasıtları?

sanırım öyle, ah ulan ah.
    2 -4 ... frktmz krds frktmz
  3. 3.
    (bkz: #39228154) bu entry' i münasip yerine kapak yap.
    adamdaki ağız değil adeta vidanjör.

not: bu arada sözlükteki tek yavşakta sensin. seni tek geçerim.
    3 -1 ... eratosthenes
  4. 4.
    ulan biriside çıkıp "hakikatten de abd ye böyle tepki gösterilmemiş, acaba nerede yanlış yapıyoruz. adımlarımızı , tepkimiz bu terör örgütüne yardım eden herkese göstermeliyiz" demiyor.

varsa , yoksa küfür, akıllarınca ayar, hakaret. işte siz busunuz. abd ve ingiliz mandası hayranı birer çalışmadan , yan gelip yatıp üretmeden, kazanmadan rahat yaşamayı benimseyen tipler.

girelim abd mandasına rahat rahat yaşayalım aga. oh mis. he, ingiltere de olabilir tabi.
    1 -2 ... frktmz krds frktmz
  5. 5.
    arap sevicisi asimile artıkların zoruna giden durum.

ne oldu lan zorunuza mı gitti araplara laf edilmesi? ne bu hırçınlık?

abd'nin ayrı, arabistan'ın ayrı amk.
    6 ... agnosticus
  6. 6.
    Kufurlu baslik acilmasini onleyebilecek bir sisteminiz yoksa
    Kurumsal olamazsiniz.
    Seviyede duser." balik bastan kokar"
    8 ... kutsal cesi
  7. 7.
    arkadaş 1605 tl.'ye (yazı ile bin altı yüz beş) ,akp evden hizmet internet trollüğüne başladığından mazur görülmesi gerekmektedir.

banka-ofis temizlik ekibi işçiliği ve oto yıkamacılığı sonrası işsiz kalınca motorcuların ayak işlerini yapmış en sonunda ak-trol olarak asgari ücretle sanal ortamda çalışmaktadır. (ssk+ yemek fişi+ dildo)

kendisini ''terbik ediyoruz''. aferin.

NOT: dildo ne iş diye soran olacaktır , evden hizmet dedik ya 24 saat evde yalnız başına ve hep oturduğu için kaşıntıya karşı önlem.

alkış.
    5 ... baris hemen simdi
  8. 8.
    abd ywrdim yaparken vele vele yapip, araplar yaptiginda bunu soyleyenlere abd bikbikda bulubulu diye savunmaya gecen yavsaktan daha yavsak degildir.
    -1 ... kerberos34
  9. 9.
    Ya idrakta sorun mu var genç adam.

Abd nin teröre destek verdiğini sağır sultan duydu dünyada artık normal geliyor. Suudilerinki daha yeni fazla tepki verilmesi bu yüzden. Göndersnler 300 tır da kanıksayalım ona da duyarsız hale geliriz...
    1 ... flat head
  10. 10.
    kardeş, abd'nin 5000 tırı hiç gündem olmamış ki burada. he, bunda da "alıştığımız için" dersen eyvallah. ama, öyle bu kahpe arapları bahane edip islam'a sallamak neyin nesi?
    1 ... frktmz krds frktmz