bugün

orospu cocukluğudur.

bir diğeri katil (bkz: yılmaz güney) dir.

deniz gezmiş 25 yaşında komünist bir tıfıl. her şeyde yaptığımız gibi buda çakma (che guevera) mızıdr.

şifo mehmet neyse sivaslı cindy neyse buda yerli malı çakma che dir.

ama che buna göre çok daha görgülü donanımlı adamdır.
Devlet yanlisi olmadıkları için devlete karşı gelen her birey ve örgüt onlar için kahraman gözüyle bakılıyor.
Kanı bozuk olan kansızı sever.
Türk Milliyetçileri sırasıyla hepsini gömer.
(bkz: Abdullah çatlı)
Sizden ala terörist mi var memlekette?
Herkesin kendi görüşünün radikallerini sevmesinden dolayıdır.
sağcıların milliyetçilik kisvesi altında eylemlerini yürüten kabadayı mafyaları kahraman olarak göstermesinin yanında nedir ki?
Sedat peker'den daha milliyetçilerdir.

(bkz: deniz gezmiş)
(bkz: hüseyin inan)
Size kalsa ülkeyi mafya yönetecek. "Çakıcı da çıktı ohh teröristler korksun" diye ben demedim siz dediniz. Koskoca devlet mafya bozuntularına mı kaldı?
Eski solcular ile konuştuğum zaman onların vatan sever insanlar olduklarını anlıyorum fakat simdi ki solcular ile konuştuğum zaman iktidarın baskısından dolayı devlete düşman olmuş neyi savunduğunun farkında olmayan insanlar olduklarını farkediyorum.(Bilgili tam bağımsız Türkiye anlayışını benimseyen arkadaşlarımı tenzih ederim.)
neyi fark ettim buradaki sözde sağcı arkadaş lar kendilerine her türlü pisliği adaletsizliği mafyacılığı yakıştırırken solcuları da aslinda kıskanmaları.
orospu cocukuluğudur.

neyseki yüce türk milletide zik kadar oy vermiyor kendilerine.
solcu olduğunu zanneder. solculuktan bihaberdir. ahmet taner kışlalı okumasini tabsiye ederim.
yavv he he...

(yazıp yazıp sildim, düşün niye sildim, oto sansür mod aktif)
Hepsi adam lan onların, deniz gezmişler, mahir çayanlar, Erdal erenler!
terörist dediğin halka silah sıkmış adamdır. terör estirmiş insandır.
sorsun bakayım herkes sülalesinde bu insanlardan zarar görmüş bir insan var mı?

bu adamlar terörist olmayı beceremediklerinden öldü zaten.
mesela yılmaz güney.
inkar edilen ama gerçek bir durumdur.
(bkz: abdülhamid in terörist mezarını yaptırması)
(bkz: yılmaz güney)
(bkz: mahir çayan)
(bkz: deniz gezmiş)
(bkz: ethem sarısülük)
(bkz: berkin elvan)
(bkz: ibrahim kaypakkaya)
(bkz: ayşe deniz karacagil)
(bkz: sibel yalçın)
(bkz: hüseyin inan)
(bkz: laz kemal)
(bkz: hüseyin cevahir)
(bkz: erdal eren)

Yadsınamaz bir gerçektir. Bkz. Verdiğim kişilerin alayı teröristtir. Solculara göre kendi yoldaşlarının ne yaptığı önemli değildir. Yeter ki kendi taraflarından olsun. Solcular ancak karşı tarafa bok atmayı bilirler. Bu cihangir entelleri iki yüzlünün önde gidenidir. Kendi yokdaşlarını ne pahasına olursa olsun şişirirler. ideoloji kölesi olmak böyle bir şeydir.

Not: abdullah çatlı bir terörist değildir. Solcuların zekası max. Bu kadar çalışır işte.
Sibel Yalçın, 9 Haziran 1995 tarihinde DYP Şişli ilçe Binası önünde nöbet tutan
23 yaşındaki[1] Rüştü Erdem isimli polis memurunu öldürdükten[2] sonra,
girdiği çatışmada öldürülen 18 yaşındaki DHKP-C militanı. Alibeyköy Mezarlığı'na
defnedildi.[3]

Yazar Nihat Behram, Sibel Yalçın için bir şiir yazmış[4] ve bu şiiri Grup Yorum
çeşitli eklemelerle birlikte besteleyerek "Sibel Yalçın Destanı" adıyla Geliyoruz
albümünde yer vermiştir.

Ailesine dönemin insan Haklarından Sorumlu Devlet Bakanı CHP'li Algan Hacaloğlu
tarafından başsağlığı dilenmesi tepkilere neden olmuştur.[5] Sibel Yalçın'ın kaldığı
evi polise bildirdiği iddia edilen bakkal Hasan Levent sonraki günlerde üç örgüt
üyesi tarafından dükkânında öldürüldü.[6]

https://tr.wikipedia.org/wiki/Sibel_Yal%C3%A7%C4%B1n
Hepsi olmasa da bir kısmı dhkp-c, TiKKO gibi terör örgütlerine terörist deyince alınmaktadır.

Ve evet ikisi de teröristtir.
Milliyetçi sağ kanatta bir terör örgütü bulunmamaktadır. Bu konuda milliyetçi sağa merkez sol da büyük oranda katılmakta ve yukarıdaki ikiliyi terörist görmektedir. Buradaki ortak payda Türkiye Cumhuriyeti ve Atatürkçülüktür.

Lakin kendi ülkesinden önce Sovyetleri gören bazı azınlık sol gruplar rahatsız olmakta ve hatta savunmaya çalışmaktadır.
Ben solcunun bilgisiz olanına terörist derim çünkü solcu dediğin konuşarak anlaşmalı uzlaşmalı,yıpratmamalı insanlığı;kavga gürültü nereye kadar ?
Mesela deniz gezmiş, Yusuf aslan adını unuttum bir tane daha vardı bu üçlü.
Bu teröristleri sanki Halk kahramanı gibi lanse ediyorlar.

Bu konuda çok mahirler.
Tam tersi...

Sağcılar hakkını arayan, eyvallah etmeyen herkese terörist der...

işin komik yanı, tüm sağcılar ulaştığı bütün hak ve özgürlüklere devrimci insanlar sayesinde kavuşmuştur.

Kendilerine kalsa ateş bulundu muydu şüpheliyim...
kahraman ilaveten mağdur gibi göstermesi durumudur.
(bkz: mahir çayan)
(bkz: ibrahim kaypakkaya)
(bkz: selahattin demirtaş)
(bkz: ahmet kaya)
(bkz: grup yorum)
(bkz: ayşe deniz karacagil)