bugün

ortak özellikler.

türk düşmanlığı
pkk lı olmaları
eşcinsel olmarı

buyrun bir solcu kanalı; https://www.youtube.com/c...moH2AiEi33VnRWFCJw/videos

inkar edin hadi. adamlar bildiğin türk devleti düşmanı lan ne solu mk? kafayı polisle askerle bozmuşlar lan sizden çok dayak yiyen var mıdır? bir tane polis 10 tane bu salaklardan tek başına gebertiyo mk. çünkü eşcinsellerler zayıflar.
türk düşmanı değilim, pkk li hiç değilim ayrıca kimseye de düşman değilim. esas şerefsizler iftiraci ve nifakçılar.
(bkz: nasıl eksi karma kasarım)

(bkz: laf olsun torba dolsun)

(bkz: kişi kendinden bilir işi)
inanç olarak çokta istikrarsız olmaları.

(bkz: yafidinin tohumları)
Hiç bir ırka düşman olmamaları, terörün her türlüsüne karşı olmaları ve insanların hayatlarına saygı duymaları.
Solcu olmaları.
sağcı olmayıp, orijine göre sol tarafta olmalı. en büyük özellikleri ise "solcu kesimi" oluşturmaları.

görsel
Ne zaman iktidar olsalar darbe olmuş olmasi.hem darbeci hem Cumhuriyetci.aynı koltukta 2 karpuz taşınmaz.
parayı bölüşememek. ( avanta gelen çok parayı )
Övmeyi de yermeyi de abartmaları. Gerçekçi olmamaları.
Banyolarının toma olması.
Kızlarda ki cırlak ses.

(bkz: komünist itemleri)
ölen insanları ölümsüz ilan etmeleri.
laik olduklarını sanmaları ,ama sorun şu ki kişiler laik olmaz devlet laik olur.
idealist olduklarını sanarken aslında hayalperestler.
Zekiler ancak bunu kullanmayı bilmedikleri için aptal gibi davranıyorlar.
Hesapsızlar ki siyasi işe burnunu sokuyorsan ince hesaplı olman gerekir. Bunun farkında değiller.
Bodoslama dalıyor sonunda zararlı çıkıp elinden şekeri alınmış çocuk gibi zırlıyorlar.
Endişeleniyorlar, haklılar ancak doğru hareket edemeyecek kadar pasifler.
Öğrenmeye ve öğretmeye açlar.
insana insan için değer vermeyi herkesten daha iyi becerirler.
Hoşgörüyü hissedersiniz ancak tahammülsüzdürler.
Ahlaki değerleri yüksektir, bundan kastım aldatma vs değil. Kendi işleriyle ilgilenir milletinkine pek dokunmazlar. Ondan bahsediyorum.
Tahmin edilebilir bir düzeyde, tutarlı yaşamlar sürerler.
Bilime yatkındırlar, duayla çiçek büyütmenin ötesinde bir ilgi beslerler.
Korkmadıklarını iddia ederler ancak büyük kısmı korkar ve dünyanın neresine giderseniz gidin tüm hükümetler bu korkuyla beslenir.
Yarım saatlik bir konuşmadan sonra Bana opportonist gibi bir şey demişlerdi. Küfür gibi algıladığım için mekanda olay çıkartmıştım. Sonradan öğrendim ki fırsatçı demekmiş.

Güzel hayalleri var, halk devrimi falan diyorlar.

Halk makarna-kömüre tabi iken ne devrimi?
bu arkadaşların haklarında pek birşey bilmesem de şunu çok iyi biliyorum; bunların dava arkadaşlığı götleri sıkışıncaya kadar. çok çabuk adam satıyorlar.
En önemli özellikleri Papağangiller familyasından gelmeleridir. Günümüzdeki güncel pisliklerini her dile getirişinizde trt megri demeye başlarlar.
-aptal olmaları.
-azılı birer kürtçü olmaları.
-ırk, millet, milliyetçilik kavramlarından zerre anlamamaları.
-sadece kendilerini "insan" olarak görmeleri.
-azılı bir milliyetçi düşmanı olmaları. Türkçülere düşman olurlar, kürtçülerin götünü yalarlar.
-en koyu kürtçüler olmaları. Ben Solcuyum yaa, kürtçü değilim diye ıkınırlar bir de.. inanmayın.
-terör sempatizanı olmaları.
-barış, insanlık, hümanizm, kardeşlik, eşitlik gibi kavramların ardına çok güzel sığınmaları.
-nerede solcu terörist varsa onları kahraman diye şişirip önümüze koymaları.
-çok iyi propaganda ve acındırma yapmaları.
-iki yüzlü olmaları.
-ülkede en dandik insanlar olmaları. (dinci yobazlarla birlikte)
-acayip kibirli olmaları.
-benimsedikleri ideolojilerin en üstünü olduğuna inanmaları..
-hayallerde yaşamaları.

Olmasalar da olurmuş denilebilecek bir gruptur bu ebleh gereksizler.