bugün

ülke ne zaman seçime gitse veya türkiyenin herhangi bir yerinde afet olsa solcu kesimin bi anda ellerini kaldırıp dudaklarını kıpırdatarak çakma dua okumaları dindar kesilmeleri durumudur. yazık..
Yoo onu da nerden çıkardınız?
allah ile kul arasına girilemeyeceğini bilen herkesin "amin"den başka söyleyecek bir şeyinin olmadığı minik sorunsaldır.

dinini gerçekten bilenler bilir. öyle ayetler vardır ki ; insan kul hakkı yemedikten sonra tüm hayatı boyunca inançsız yaşayıp inanmayı seçtikten hemen sonra vefat etse bile affedilebileceği müjdelenmiştir. o yüzden şirke depar atıp allah ile kul arasına girmemekte fayda vardır. tabi gerçekten inanıyorsan. siyasal islamcılar derneği üyesi isen zaten ne desek boş. adamlar utanmasalar yeni ayetler yazacaklar. kim cennete gidecek kim cehenneme gidecek ona bile karar verir olmuşlar..
Yok be, onlar afet zamanında bile açık alana çıkıp sabaha kadar beklerken bir yandan içmeye devam ediyor. Yaşadığım yerden biliyorum.
görsel buna denk geldim demin. Gayet insancıl. Hacı hocalar, solcular, sağcılar hepsi birlik oldu. Kime ne batıyor anlamadım ben?

Dindarlıkla alakası yok olayın. Bu ülkede kötü bir şey olduğunda türkü, kürdü, alevisi, sünnisi, çerkezi, lazı, gürcüsü vs herkes birlik oluyor, yardımlaşıyor. Ülkemiz her ne kadar boş insanla dolu olsa da birlik ve beraberliğimizi çok seviyorum. Rabbim bozmasın bu halimizi.

Birlik olduğumuz için bölemiyorlar işte bizi anlayın.
(bkz: Karl marks ın aslında imam hatip mezunu olması)
Depremin dinle alakası yok. Depremi allah yapmıyor, allah depremde müslüman ya da dindarları korumuyor, cami ya da mescid ayırt etmiyor. Neye denk gelirse o yıkılıyor, kime denk gelirse o ölüyor.

Hala bunu anlamadınız mı ?
insanı dumura uğratan olaydır.
güncel Önemli Başlıklar