bugün

+kızım sende göt yok bu nedir ya?
-komünist rejimle 8 kilo verdim, ondandır.
genelleme yapılmaması gereken tespittir, şahsen benim tanıdıklarımın maşallahı var.
Milletin emeğini sömüren koca götlülerden olacak halleri yoktur elbette.
(bkz: yapacağın tespiti sikeyim ben gidiyorum)
kuru göt olanları otcul besinlerle beslenenlerdir. bunlar çok duygusaldır. daldan yaprak düşse ağlarlar. ''niye ağlıyon oluum'', diye sorduğunda. sana ölen ninesinin inek sağarken dizini tekmelemesinden bahsederler. sikilmeleri de oldukca müşkülatlıdır.

koca götlü olanları da etcil dir..koşarken göt lopları löpdirik löpdirik senkronize olur. hayvan gibi yemek yerler. aynı hazımsızlıkları yatakta da vardır. seksten anladıklarından değil,arkadaşlarına anlatacakları bir mevzu olsun,havam olsun diye yaparlar.
Böyle iğrenç sözler soyleyebilen insanlarin igrencligini tahmin dahi edemiyorum.
hakkında net bir karara varılamayacak önermedir. yalnız sol kesim kızlarından cevaben ''nazar etme nolur siktirme senin de olur'' sözü söylenebilir. gerçek olan şey ise sol kesim kızların roket gibi olmaları. bizim muhafazakar kesim kızları hep tipsiz amk.
hayata dair şaşırtan detaylardan birisidir. bak şimdi bunun üzerinden bile milleti ajite edecek argüman üretir bu sığırlar. evet.