bugün

iyi ki solcu değilsin, dedirtecek olay.
idiotlara göre olan şanssızlık. evlendiyse aile kavramının kutsallığını nasıl anlamamış oluyor? anlamış ki evlenmiş zaten. sizdeki beyinse bizdeki ne? anlam veremiyorum.
Şanssızlıksa bunun adı istiyorum bu şanssızlığı evet.
2 kelimesini okudum, içki zırvasını görür görmez eksiledim.
Şahsen beyaz tenli laik bir kız fena olmaz. Beraber ne direnişler gösteririz. Ehuu.
Aynı siyasi görüşü paylaş veya paylaşma solcu kız iyidir bakış açını değiştirir.

not:Seveceğin insanı seçemezsin sadece seversin moruque.
yak yak yak.
valla solcu kızlar biraz pis olur. o eve annen baban gelicek demezler mi bu ev niye pis böyle.

evlenmemek lazım arkadaşlar.
Evlilik dediğin kurumun öncelikle kurum olduğunun farkında olan çift olmasından mütevellit zaten birbirleriyle bile isteye aşkla sevgiyle bir ömür yaşama gayesiyle aynı yaşam mücadelesini birlikte vermek istedikleri için şansın bu noktada çok bir rolü yok.
Tecavüzsüyle evlendirilen kundakta beşik kertmesi yapılan hacı hocanın haremine üçüncü dördüncü kuma yapılan kadınlarından sorunlarını aşarsa bu toplum bu gibi saçma başlık açıcak bireylerin sayısıda aynı oranda azalıcaktır.
evlenen erkek şanssızlığı ile eş değerdir. evlenen erkek düşük iqlu aptaldır.
evlenen mi kaldı ya, ne alaturka bir şey.
kardeşim ne güzel anlatmışsın valla helal olsun.
aynen lan işin yoksa gel uğraş bir ömür boyu.
hangi durumda olursa olsun bir "aşgıım tayyipi mi daha çok seviyorsun beni mi ? " diye sormaya kalkan kızla bırak evlenmeyi, çıkan erkek şanssızlığı kadar bile değildir.
Hayatta başa gelebilecek üzücü şanssızlıktır. Evet.
Erkek sağcıysa eğer sıkıntı olacak ilişkidir. Çünkü iki koç kafası aynı kazanda kaynamaz. Ayrılmaları muhtemeldir.
bol bol limon parası verebilecek erkektir.
gerçekten çok şansszı erkektir onlar. düşünsene senin gibi gerizekalı değil akıllı bir kız ne söylersen zekasıyla seni alt ediyor. sense kolay hükmedebileceğin,dövebileceğin aşağılık bir adam gibi aldattığında anlayamayacak teknoloji özürlü bir kadın arıyorsun. hakikaten şanssız bir adamsın. ahlaklı ve akıllısına denk geldin kuzum.
ERKEKLIGINE GUVENIYORDU, HATUNUN GECMISI ILE DE ILGILENMEZ. HATUNU GECMISTEKI YASAMINI AKLINA GELMESINI SAGLAMAZ.
TABI ADAM KENDINE GUVENEMEDIGI ICIN HATUNUN ILKI VE TEKI OLMAK ISTER KI KENDINI BI BOK SANSIN.
Kara saçlı uşakları olacaktır, gecmis olsun.
her boku yer sonra da ben modern ve özgür bir kadınım der .

bunların ki halt yeme özgürlüğü .

özgürlük anlayışları bu .

o zaman hırsızlara katillere pezevenklere de özgürlük .
şanssızlık değildir kanımca.

iki kişinin aşkı sınıfının safındaki savaşta, hasımlarına nefret ve öfkeye dönüşebiliyorsa ne mutlu.