1. 1.
    ar, namus gibi kavramlara savaş açmalarından dolayıdır.
    5 -15 ... on birinci rezil yazar
  2. 2.
    valla sol sağ fark etmeden hepsi acayip sikişiyor günümüz kadınlarının sol sağ kapalı açık fark etmiyor.
    2 -3 ... monsterman34
  3. 3.
    bir solcu olarak katıldığım saptamadır. solcu kadınlar seks yapar, yani sevişir. sağcı kadınlarsa (kocaları tarafından bile) sikilir.
    1 -1 ... matasyonlu
  4. 4.
    "karı bulamadım eşek siktim" * diyen hayvan türünün önüne et olarak atılan kadınlardan fazla sevişse de az sevişse de daha iyi durumdadır bunlar. sevişiyorlar nihayetinde.

ha bu arada sağı-solu yalan. yatak odasını rengarenk etmiş kapalılar şehirlerde o kadar fazla ki. helal sonuÇta.
    1 ... gemideninmem
  5. 5.
    bilinen bir durum. yeni değil bu. bunun için yaşıyorlar zaten.
    -1 ... 333444555666777888999
  6. 6.
    bunu duyan da başlığı açanın çetele tuttuğunu sanacak.
    -1 ... monk of monkmountain
  7. 7.
    Ayrıştırın insanları ayrıştırın. Emin ol ki insanları fikirlerine göre araştırdığın için şu anda burada saçma sapan başlıklar açıyorsun. Eğer Sevenin olsaydı bu başlıkları açarak zamanını burada kaybetmezdin.
    4 ... ustegmenin postasi
  8. 8.
    Sağcı , başı kapalı , azgın hanımlara denk gelmemiş abazan beyanı.

Hem öyle sikişiyorlar ki , tavşan gibi.

Evet solcularda sikişiyor. Ama sağcı sıkıbaşlar bu sikişme işine ayrı bir ehemmiyet gösteriyor. Muamele nirvana. Yok yok anadın mı?
    1 -1 ... nagam
  9. 9.
    Koca bir siktir cekip yaziyorum artik orosbuluklari sag sol diye kategorize etmeyin bir insanin içinde orosbuluk varsa kapalida olsa mini ilede gezse farketmez orosbuluk orosbuluktur.
    -2 ... sqilacci74