bugün

Yurdun Üniversitelerine bol bol serpilmiş olan tiptir. söz konusu kızla " bi oğlumuz olsun adı deniz olsun " ezgisini mırıldanarak seks yaparlar...
(bkz: lolcü kız bafilemek için lolcü olan adam)
taktik bilen adamdır. ben normalde ne sağcı ne solcuyum ama solcu kızlarla ilişkiye girmek bu kadar basitmiş. sonra millete cahil falan derler. iki genel kültürümü konusturum yatağa atıyorum. üstelik de evliyim.
sadece üniversitelerde değil, gezi den bugüne hala geçerli olan , heryerde yapılması gereken hede.
çok mu azdınız?
gidin bu çakma solculara 2 kere marksist komünist deyin, faşist tayyip diyin direk saksoya giriyorlar neredeyse.
bu kızların görevi vermek zaten vere vere saftorikleri kandırmak.
nabza göre şerbet veriyordur.

bafi diyince de aklıma vampir avcısı gelmese bi de.
Başarı öyküleri merak edilen adam.
Solcu olmuş. ee sonra? Kaç kişi bafilemiş?
Başarılı olanları okuldan sonra normal hayatına devam ediyor, başarısız olanları sözlükte ahlak, edep, iman diye ahkam kesiyor.
kızın aslında göründüğü gibi olmamasını istediğim durumdur.(anladınız). nasıl olsa karşısındaki de kendi gibi değil.
Ulan solcu solcuyu bafiler mi be sonra türkiye de sol niye gelişmiyor.
bu adam kızı düşürdükten sonra seks esnasında da eşitlikten yanaymış gibi bir tavır içerisinde olur.

kendisi yatakta ne kadar performans gösterip enerji harcıyorsa, karşısındakinden de aynısını bekler.*
Ekmeğinin peşindedir.
hafif meşrep solcu kızlara parkamın altında soğuk kampüs köşelerinde SoL paperı eşliğinde cilveleşip, okuldaki topluluk odasında bafilemek ahh dostum yapmayın ama yoksa siz hiç yapmadınızmı.
Karşisindaki insana göre ve emeli ugruna başka sekle burunmuş erkektir. Istedigini aldiktan sonra kendi özüne dönecektir mutlaka.
Çakaldır. Gençken solcu olur kız siker orta yaşta kapitalist olur zenginleşir yaşlıyken de dindar olur ahireti garantiler.
güncel Önemli Başlıklar