1. 1.
    resmi kurumlarda başörtüsü serbestisini protesto eden tuvalet fırçası misali, bırakın üst dudağını alt dudağının bile görünmesine engel olan, uçlarında yemek artıkları birikmiş bıyıklara sahip devlet memuru olmaktır gey kardeşlerim.

merak ediyorum hiç bu yönde düşünüyorlar mı "looklok oldon godoyor" diyerek devlet dairelerinde başörtülü kadın çalışanları protesto ederken.

mesela bugün bir devlet dairesinde işim vardı, yanaştım bankoya görevli beyefendinin arkası dönük o ara, "merhabalar, kolay gelsin" diyerek selam verdim.

"boyroon" diyerek döndü fakat, o da ne , bıyıkları çene ucuna kadar inmiş bir solcu. insan değil bildiğin bıyık kendi yok , oturtmuşlar bir çuval bıyığı oraya devlet işlerini idare ediyor.

tabi yüzümü buruşturdum ister istemez, etkiye tepki olarak. yaşam enerjim koca bir sıffıra indi. müdür ile konuşup bu durum hakkındaki rahatsızlığımı dile getireyim dedim ama, nafile.

müdür de memurdan pek farklı değildi. tam o sırada amca oğlum aklıma geldi, kendisi üst düzey bir devlet memurudur.

dedim, "gelsin şuranın halini ortalıkta dolaşan bıyıkları görsün de bir çeki düzen versin" sonra vazgeçip siz , aracının lastiği patladığında yardım edecek bir erkek bekleyen sözlük geylerine dert yanmayı tercih ettim.

haksız mıyım?
    1 -3 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    Solculuk tek başına karın doyurmuyor, sağcılık da tek başına karın doyurmuyor. insanın bir altın bileziği olmalı.
    1 ... desarj