bugün

(bkz: solcuların habercilik ahlaksızlığı)
herhangi bir açıklama kişisel görüş vermeden sadece bakınızlarla ifade edilmesi hakaretten öteye gidemeyebilecek durumdur.
zaman gelir abdullah öcalan'ın söylemlerini kabul ettirir bu ahlaksızlık.

(bkz: türkeş florida da yetiştirildi)
komünizm in din düşmanlığı konusunda tekrar hortlamış. bizim solcu geçinen veletler şimdi de bunu inkar ediyorlar. edebilirsiniz gençler. izin var.
türkeş'in amerika'da yetiştiği iddiasını milliyetçi hareket partisinin kendisi de belirtmiştir, olay öcalan'la ilgili değildir.

http://www.mhp.org.tr/htm.../basbugumuzun_hayati.html

böylelikle bu iddia da çürür.
ailem sosyalist bir ülkede büyüdüğü için kominizmi ve kominizm tarzı yönetim biçimlerini çok iyi tanıyorum. bu yönetim biçimleri dine düşman değil din özgürlüğüyle aynı çatı altındadır. kimse kimseye sen müslüman mısın ha sen hristiyan mısın demez. bununla beraber ibadet ve kendi dinini öğrenme konusunda herkes özgürdür. ancak okullarda din değil bilim öğretilir. bunun yanında çalışan kimse çalışmayana ezilmez. herkes yaptığı işi sevdiği için yapar. çünkü ortada bir para kaygısı yoktur. ayriyetten çalışmayan insanlarda minimum düzeydeki ihtiyaçlarını giderebilir(asgari ücret deniyor bu yönetimde). çalışamayacak durumdakş hastalara ilaç, yiyecek, içecek, barınak gibi ihtiyaçları sağlanır. evlilik takviyesi(evli ve çalışanlara ekstradan ücret verilmesi) ile evliliğe teşvik edilir. çocuk maaşı ile çocuk yapmaya teşvik edilir ve düzenli aile yapısı olan bir toplum olmaya doğru gidilir. herkes her fikire para diye bakmaz ve bilimi geliştirmek için onun ki gibi ilgi alanları olan kişilere buluşunu anlatır. ve sürekli bilimsel gelişmeler olur. herkes çok iyi eğitim alır. doğu batı kuzey güney farketmez her çocuk iyi eğitim alır ve yaşadığı yerin koşullarına göre giyinebilir. hiç kimse 5 tane ev alıp kira ile bütün gün yatarak krallar gibi geçinemez. herkes topluma birşeyler katar. hiç kimse kimsenin kötülüğünü düşünmez. her millet milletini kendi dilini bilir ama sen gavursun sen bilmemnesin diye ayrım yapmaz. BU YÖNETiMi SAVUNAN SOLCUDA AHLAKSIZDIR EVET AHLAKSIZDIR.
Sağcı ahlaksızlığından farkı karşılıklı kabulün olmasıdır. (bkz: Sevişmek) vs (bkz: Tecavüz)
dünyayı yaşanılabilir hale getirmeye ahlaksızlık denirse evet solcu ahlaksızlığı diye birşey vardır.
sagcilarda ahlak var miydi?
Kulaktan dolma bilgilerle bezenmiş, düzenin ve 80 derbesinin amacına ulaştığını kanıtlıyan "bir örneğin" başlığı. Tüyü bitmemiş yetimin hakkını, bileğiyle üretenin, kalem tutanın, hasta bakanın, okuyanın , işsizin, işlinin tüm Türkiye'nin hakkını yerken ama cuma namazından çıkarken kameralara "yakalanan" olunca ahlaklı. Ama solcu ahlaksız. Haberciside ahlaksız. Adına "kürt sorunu" dediğimiz hususta, çözüm önerisini başbakan adayı bir genelbaşkan ip atarak sunuyor. Adına çözüm diyor. Hükümet halktan gizli anlaşmalarla çözüm ürettiğini idda ediyor. Neler vaad edildiği halktan gizleniyor. Ülke parsel parsel satılıyor, kamu malları özelleştiriliyor, şirketleştiriliyor. Borçlar sata sata kapatılıyor, ürete ürete değil. Herkez ahlaklı. Solcu ahlaksız. AP hükümetinin iktidarından sonra hep koalisyonda kalmış solcular. Tüm suçlu solcular.
(bkz: Bana ahlakı tanımla çocuk)
Çoğunlukla şahid olduğumuz durum.
hard core sağcı yavşaklığından yeğdir.
Ak partinin iktidara gelme ve yıllardır orada kalma nedenidir.
Her türlü yalanı iftirayı haber diye sosyal medyada gazetede orda burda yayarlar, kendilerinden başkası da bu saçmalıklara inanmaz. böyle bir ülkede yaşanmaz edebiyatı yaparak birbirlerini depresyona sokarlar. Bunların gerçek olmadığı ortaya çıkınca da karşı tarafa "biz aslında ironi yaptık ama siz makarna yemekten gerizekalı olduğunuz için hiç ironiden anlamıyorsunuz" derler.

Beybi!
görsel
ota boka muhalefet eden güruhtur. öyle ki bütün büyük projelere karşı çıkarlar bunun son örneği olarak istanbul kanal projesini gösterebiliriz. buraya yazmaya kalksam bi hafta sürer bunların geçmişte dedeleride böyleydi camileri ahır yaptılar kuranı yasakladılar yaz yaz bitmez.
sığ, sağcı ahlaksızların, net bir şekilde şunu çaldılar bunu yaptılar diye örnekleyemedikleri ahlaksızlıktır, yaz kardeşim de biz de bilelim, aha da biz yazdık hangisine itiraz edebiliyorsun?
(bkz: sağcı ahlaksızlığı)
ne yapmışlar ?

su içen adama

şarap içiyor deyip iftira mi etmişler ?
solcular tarafından günün 24 saati tüm insanlara yaşatılan ahlaksızlıktır.
Pkk başta olmak üzere terörist unsurları eylem ve söylemleriyle desteklemeleri, demokrasi ve insan hakları kavramlarını bu uğurda ölümüne istismar etmeleri başta gelir.

Aklın yolu cumhuriyetçi, milliyetçi, seküler türkiye.
güncel Önemli Başlıklar