1. 1.
  son günlerde iyiden iyiye gün yüzüne çıkandır.

  eminim herkes bunun farkında lakin dillendirmekten çekinip, ikrar edemiyor kimse, hele solcular, asla.

  bunun en büyük kanıtı adamların nerede duracağına bir türlü karar verememesi. bir gün laiklerle, bir gün şeriatçılarla, bir gün teröristlerle, bir gün avrupa ile diğer gün ibnelerle, ertesi gün çağdaşlarla çok zorda kalınca da milletle beraberiz mesajı vermeye çalışıyorlar.

  ve seçmen de artık bu durumu yadırgamıyor. buradan da anlaşılıyor ki ; o parti ve seçmeni bu ülkede iktidar olma şansını kendinde görmüyor.

  bundan mütevellit , "madem ki biz iktidar olamıyoruz, yapabileceğimiz tek şey var. bu ülkenin önünü tıkayıp, vatandaşın hayrına olabilecek ne varsa engellemek" şeklinde hareket ediyorlar.

  zira, tam bağımsız bir türkiye'de sol siyasetin yapabileceği fazla bir şey yoktur. sol siyaset bu ülkede hep illegal yapılardan beslenmiş ve onların güçlü olması sol siyaseti güçlü kılmıştır.

  onun içindir ki; artık bütün kozlarını açık oynuyorlar. eskiden olduğu gibi yalanda olsa , "vatan bayrak millet" edebiyatı yapmak yerine yapmaları gerekeni yaparak teröre, teröriste, terörist sevicilere kucak açıyorlar.

  ve onun içindir ki; daha 2019 gelmeden seçime hile karıştırılacağından bahsediyorlar. çünkü 2019'da da kaybedeceklerini, geldikleri gibi gideceklerini biliyorlar. *
  bu yüzden 2019 seçimleri türk siyasi tarihi açısından bir dönüm noktasıdır. hatta tarihin en önemli seçimidir. onun için kısır çekişmeleri bir kenara bırakıp uyanık olmamız gerekmektedir.
  1 -2 ... frktmz krds frktmz