bugün

ve haftanın sözlükçüler için en sevilen zamanı gelmiştir evlerde geri sayımlar başlamıştır sol frame boğulacaktır zira programla akşam. herkes tespit, yergi, övgü hatta kimileri de tadını kaçırıp sövgü yahut kaside sıralıyacaklardır bu en güzel duyguları sözlükçülere bağışlayan, bunun için ön ayak olan, yazacak malzeme veren abimiz için. evet evet gün bugündür 707 dakikadan az kalmış olsa gerektir her neyse saymaya devam edelim demi hazırlanalım akşam için en güzel giysilerimiz, giyip, en cici entrylerimizi girelim ha kimseye de randevu vermeyelim zira haftanın sözlük için en verimli zamanı başlıcak bu akşam abi hakkını ödeyemez bu sözlük eşrafı yazamayanın klavyesine spoiler oluyorsun, büyüksün. *
(bkz: okanlı dakikalar için ara beni boya beni)*
Bugünkü canlı performansta ceza'nın olmasını istediğim dakikalar. Ben derim disko sende king Ayttttt.
heyecan artarak devam ediyor efendim okan tayfasının fısıltılarını duyar gibi olmaya başlayan insanlarla konuştum demin sanırım onlarda gelmeye başladı evet evet buyursunlar efendim. *
şştt okancılar burdalar artık hissedebiliyorum sürekli tam gircekken silinen entrylerin boşa havada yankılanan seslerini hayal kırıklıklarını duyabiliyorum, her an şerbet vermeye başlayabilirler hazırlar bu sefer çok yaklaştık evet evet, ardından üzerine spoilerlar gelmeye başlıcak hele bir program başlasa ahhh ahh. *
(bkz: kaç dakka kaldı)
okan bayülgen tarafından açılmış olabilecek başlıktır. programdan önce bir bakayım şu sözlüğe demiştir kendisi.
programina gelen insanlara küfür edebilecek kadar düşmüş olan okanı hala seven sözlükçülerin olması gariptir sözlük...
entry giremeyen kalmıcak diye vadeden güzel insanın programını, bütün hafta bekleyenlerin entry girebilmek spoiler verebilmek için hevesle uyguladığı geri sayım protokolü. ne adamlar var demi ama. *