bugün

belli miktarda entry girip kendisini gösterdikten sonra hala hakkında herhangi bir düşünce oluşturulamayan, gelecek eleştirilere karşı kendine çeki-düzen vermek isteyen yazarın içinde olduğu durumdur.***
(bkz: yazık)

(bkz: sözlüğü fazla önemsemek)

daha doğrusu

(bkz: sözlüğü bi bok sanmak)
(bkz: sol framede bikini görmeyi beklemek)
yaz ne güzeldi ya, havalar soğudu herkes kapandı be...
başlıkları alt alta okumak nikiyle sözlüğe kayıt olarak kolaylıkla ortadan kaldırılabilecek durum. sözlük yazarlarının itirafları da nik olarak seçilebilir. nasıl olsa sözlük itiraf.com gibi.
boş işler bunlar tıpkı organize işler gibi.
(bkz: la hep senin başından çıkıyor bu şeytanlıklar)
(bkz: sol frame de yasadiginin farkina varmak)
okurları ve tanıdıkları olduğunun herkes tarafından bilinmesini isteyen yazar bekleyişidir.
lim
t-> sonsuz.
sol frame de kendisi tarafından açılan başlığın yükselişini, revaçta olmasını bekleyen yazarın durumu kadar hazin bir durumdur.. hiçbir zaman nihayete eremez.. o başlığı ne kadar azimle sıçsan da doldurtamayacağın gibi, nickini de göstertemezsin..

(bkz: ilgi çekmeyen başlığın sol frameden aşağı süzülüşü/#6265979) allahım yine gülsin geldi, tutamıyorum kendimi..
ben gördüm de ne oldu ki; hayırlı bir şey yazan olmadığı için böyle bir beklenti içinde olmadım.*
- oğlum napıyon gecenin bu saatinde?
+ dur baba . bişey bekliyom o çıksın yatıcam.
- iyi madem. çok geç yatma
+ hadi oğlum hadi oğlum . hadi oğlum.
'' biliyodum, biliyodum, birilerinin yaşadığımdan haberinin olduğunu biliyodum...çok mutluyum bee...acaba istanbuldan bağımsız adaylığımı koysam, milletvekili olur muyum? ay bilmem ki, ne yapsam acaba?'' diye coşkulu düşüncelere giriftar olmaktır.
üye olduğum günden itibaren çeşitli oyunlar oynadım sol framede adım gözüksün diye ama olmadı ne yapayım olsun
'Bu başlığa yazan her yazarın hakkında bişeyler karalayım hadeyy' kampanyasına önayak olabilecek cümle.
genelde birine giydirdikten sonra,"aha kesin şimdi beni gömmek için nickaltıma saldıracak yavşak" diye düşünüldüğünde oluşan hede.
(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)