bugün

entry girilen bir başlığın, sol frame de gözükmemesinden dolayı kötü niyetli başlık sahibinin inanmak istemediği, ancak açıklayamadığı için öyle olduğunu düşündüğü durumdur. Entry silinmemiştir fakat, başlık zaman açısından olması gerektiği yerde değildir. açıklama getirilesi durumdur.

şöyledir:

29 ekim 2006 besiktas sakaryaspor maci isimli başlığa girilen (#783797) nolu son entry nin zamanı 16:18,
ceyhunisimli başlığa girilen (#783800) nolu son entry nin zamanı ise 16:20 dir.

ama 16:19 da girilen (#783799) nolu entry sol frame de yoktur.

(bkz: sözlük özdenetim kurulu)
anlaşılmayan, sözkonusu entryde sansürlenecek bir durum yoktur.
(bkz: sol frame e gelmesi engellenmiş başlıklar)
(bkz: trt zihniyeti)
(bkz: sol frame e gelmesi engellenmis baslıklar)
ota boka başlık açıp, sonra neden başlıklar engelleniyor diyen yazarın hezeyanıdır.
hiçbir açıklaması olamayacak durumdur. o zaman sansürle uğraşan insanların öncelikle ota boka başlık açılmasını engellemeleri gerekir. bir hatayı, başka bir hata örtmemelidir denilesidir.
(bkz: ota boka başlık açıp hem suçlu hem güclü olan yazar)
(bkz: ben buna gülüyorum)

(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: sozluk formatı)
atıp tutma yerine tutarlı açıklama bekleyen durumlar bütünüdür.

(bkz: sözlüğü foruma çevirmek)
"sözlüğü foruma çevirme amaçlı, tamamen tartışmaya yönelik açılmış olup, genelde spor ve siyaset içerikli "gereksiz" entrylerin bol olduğu başlıklardır. yazılan entryler database'de kaydedilir fakat yeni bir entry girildiğinde sol frame'de gözükmez."

(bkz: arjen robben)*
(#157004)
mesela içinde "ibne" kelimesini içeren başlıklar da sol framede gözükmez. sadece arama yapınca gözükür.
sol frame'in sigara başlamış olmasına delalettir.
güncel Önemli Başlıklar