bugün

önceden bu başlığa girdiğim tüm entryler için sözlükten özür dilediğim başlık.
artık cidden akmıyor.
sözlük uyanmamış galiba.
bu akşam akmıyor. sözlük canlan be artık hadi!
doğru olan olay. internet ve sosyal medya geliştikçe önce bloglar çıktı hayatımızdan şimdi de sözlükler. hala sükse yapan tek platform ekşi sözlük. o da zaman zaman çıkışlarla kendini göstermesi ve fazla üye barındırmasından kaynaklı. bu üyelerim yüzde kırkı her gün entry girse yeter. ama uludağ sözlük tam olarak ne inci sözlük lakaytlığını yakalayabiliyor ne de ekşi gibi işe yarar entryler girilen bir yer. ekşi'yi ya da inci'yi sevdiğim zannedilmesin belli kitleye hitap edip kuruculara para kazandırıyorlar.
2 haftadır yazarlığı unutmam unutmak ile eş değerdir.

vallahi yazarlığı unuttum lan bu kadar uzun süre çaylak yapılır mı aw...

Ne gerek vardı lan exconisti silmeye nicki değiştirsem yeterdi.

Hadi bir kaç entry düşünmeden yazılmış gibi ama o da o gün ki psikoloji kafa dağınıklığındandır.

Offfffffff.

ağustos bile ne hızlı geçti ya rüya gibi.

Aslında çok iyi aydı boşu boşuna of ya.

Keşke çok takmasyadım buraya ilk gününden.

2023 kötü bir sene aynı b*kun laciverti.

Aşırı uyumak ile birlikte zihnimin bulanıklaştığı sene.
Gerce 2021-2022 de aşırı uyuyordum bazen neyse...alışkanlık.
Üzücü bir olaydır.
(bkz: fingirdeşiyorlar efendim durduramıyoruz)
bizim sözlük bildiğiniz sözlüklerden olmadığından kimse fingirdeşmez. yalansa, fingerdeşenler yalan desin.
saçmalamayın, sözlükte fengir budun diye bir yazar bile var...

not: bir daha konuşarak yazdırtmayacağım buraya.
Kim kimle fingirdeşiyor ulan ? Ben biraz hit sağlayacağım.
tdk da "fengirleşmek" fiili bulunamadı. en yakını "fingirdeşmek".
bu saatte bile entry girmeyip fengirleşiyorsunuz ya, ayıp...
arkadaşlar, şerefsizler çok fingirdek yine demelere geçtiler görüyorsunuz 4 sap 5 kız kurusu ortada kaldık.

ayıp be.
sözlüğün bir gerçeği. biraz daha çok entry mi girsek diyorum. azıcık bilgi ve duyar kassak hatta, güzel olacak gibi sanki. güneşli günler yakında olsun.
ekşicilerin gelmesine rağmen hala bu sol frame akmıyor ise dükkanı kapatıp gidelim artık.
eskiden bundan yıllar önce yalnızca sabaha karşı olurdu. şimdi tespit ettiğim üzere, günün her saati böyle. haberin yok ölüyorum.
gece 12'den beri malum olan durum. akşamüstü herkes bir yerlere kaçıyor gece iki katı geri geliyorlar ama sol frame'de ses yok. fingirdeşmekten öteye taşımış olabilecekleri kanaatindeyim.
ölmüşüz ölmüş.
bu saatte fingirdeşme de olmaz ama eskiden sadece geceleri fingirdeşirdiniz şimdi maşallah tüm güne yayar oldunuz...
Birazdan duş alıp gelirler.
musluk değil ki aksın.
Tekrardan gelendir. Ne yapıyorsunuz dm' lerde huu.
bu saatlerde normal olan durum.
Arkadaşlar 8 kişiyle aynı anda konuşmak çok zor oluyor kusura bakmayın.
Sol frame akmam diyor
Etrafımı yıkmam diyor
ünü çapkın zibidiler.
mesajlardan şaşmam diyor.