1. 1.
  acayip zevklidir. ilk olarak başlamak istiyorum.

  yanlız küçük bir kural var:

  başlıklar sıraya göre dizilecek ve hiçbir başlık aradan çıkarılmayacak.

  orijinal başlıklar:

  --spoiler--

  · joao alves de assis silva (3)
  · abdi ipek çiyi komünistler vurdurdu (5)
  · okan bayülgen (2)
  · şansal büyüka
  · tekel işçileri ve radyo sol (2)
  · tersten entry girmek (2)
  · görkemli bir otuzbir (2)
  · kalkan penisi indirme yontemleri (16)
  · bu tiple benden nasıl hoşlanırsın sen diyen kız (7)
  · birisini götüne cezve sokarak cezalandırmak (7)
  · 3 şubat 2010 antalyaspor galatasaray maçı
  --spoiler--

  bence de joao alves de assis silva, abdi ipek çiyi komünistler vurdurdu. takılma sen bunlara. topuna bak. okan bayülgen değil de ancak şansal büyüka eleştirir seni. takılma sen türkiye gündemine. tekel işçileri ve radyo sol bunlar yorar seni.


  tersten entry girmek istiyorum bugün. sonra görkemli bir otuzbir. kalkan penisi indirme yontemleri işe yaramadı malesef. bütün suçlu sensin, bu tiple benden nasıl hoşlanırsın sen diyen kız!

  zaten nicedir birisini götüne cezve sokarak cezalandırmak istiyordum. ama neyse vazgeçtim.
  3 şubat 2010 antalyaspor galatasaray maçı varmış onu izleyeyim bari biraz.
  11 -5 ... delicious
 2. 2.
  --spoiler--

  · derste ayağa kalkıp hocaya meme diye bağırmak (7)
  · fotoğraf makinesi ile otu boku çeken kız modeli
  · 3 şubat 2010 antalyaspor galatasaray maçı (50)
  · özür diliyoruz başbakan ama külliyen yalan
  · bağcıyla seviyeli bir ilişki yaşamak isteyen kişi

  --spoiler--

  ben çok malım. derste ayağa kalkıp hocaya meme diye bağırdım. ben yetmezmişim gibi bir de fotoğraf makinesi ile otu boku çeken kız modeli bir sevgilim var. 3 şubat 2010 antalyaspor galatasaray maçına gidip reklam panolarını çekmiş. şimdi siz bana kalkıp ''özür diliyoruz başbakan ama külliyen yalan'' diyeceksiniz. değil lan. bu arada bağcıyla seviyeli bir ilişki yaşamak isteyen kişi benim.
  6 ... this too will pass
 3. 3.
  başlıkları alt alta okumak gibi çok tutacağa benziyor.

  --spoiler--
  · birisini götüne cezve sokarak cezalandırmak (11)
  · elano blumer
  · saygılı bir şekilde hakaret etmek (2)
  · fotoğraf makinesi ile otu boku çeken kız modeli (3)
  · akıl şeytandır
  · ölen sevgiliyi mezarından çıkarıp son kez sevişmek (19)
  · köylü kokusu
  · gs li hayrettin in tekrar futbola dönmesi (3)
  --spoiler--

  --spoiler--

  galatsaray yönetiminin uyarılarına rağmen disiplinsiz davranışlarından dolayı götüne cezve sokarak cezalandırılan elano blumer'in ölen sevgilisini mezardan çıkarıp seviştiği görüntüleri muhabirimiz tarafından görüntülendi.

  elano blumer'in fotoğraf makinesi ile otu oku çeken kız modeli olarak tanımlarığı muhabirimize, aklı şeytandır ve köylü gibi kokuyor suçlamalarında bulundu.

  elano'nun ben saygılı bir şekilde hareket ediyorum demesi üzerine kalabalığı gs li hayrettin tekrar futbola dönsün tezahüratlarında bulundu.

  --spoiler--

  yazar not: elanoyu karıştırmak istemezdim bende galatasaraylıyım ama neyse. bu arada acayip saçma şeyler çıkıyor yauu...

  edit: noktalama.
  4 -1 ... gorkeminetor
 4. 4.
  ·bu kaç sorusunu sorarken nah işareti yapmak
  ·ali yaprak
  ·doktor spiedell
  ·gelene git demek

  ali yaprak her gece olduğu gibi bu gece de pavyonda şarkılarını söylemiş, müşterileri coşturmuştu. gece bittiğinde çok yorulmuştu. gözleri ağrıyor, herşeyi bulanık görüyordu. 'bu böyle olmaz yarın doktara gitmek lazım' dedi.

  sabahleyin ali yaprak ilk iş olarak namı salmış doktor spiedell'in yolunu tuttu. muayenehaneye vardı. tam doktor spiedell'in odasına girecekken sekreter kız seslendi. 'içeride hasta var giremezsiniz !'. sekreterin lafına kulak asmayarak odaya dalan ali yaprak, güvenlik görevlilerinin üzerine doğru koştuklarını gördü. tam o sırada doktor spiedell bağırdı ' gelene git demek bize yakışmaz, bırakın girsin.' dedi.

  ali yaprak şikayetini anlattı. doktor spiedell, ali yaprak'ı bir sandalyeye oturtup karşına geçip parmaklarıyla sayı işaretleri yaptı. hiç birini bilemeyen ali yaprak'a çok tav olmuştu. son olarak aklına bu kaç sorusunu sorarken nah işareti yapmak geldi. tam bu sırada allah tarafından ali yaprak'ın gözleri eski sağlığına kavuştu ama sonuç doktor spiedell için pek hayırlı olmadı. nah işaretini gören ali yaprak doktor spiedell'in gözüne okkalı bir yumruk attı. şimdi de doktor spiedell'in gözünde arıza olmuştu. peki şimdi ne olacaktı ...???

  devamı haftaya... (bkz: yersen)

  tanım: ortaya son derece değişik, tuhaf ve komik öyküler çıkarmaya sebep olan olaydır.
  1 ... emolita
 5. 5.
  15 mayıs 2006 pazartesi günün başlıkları:

  --spoiler--
  bebek beklemek (7)
  · kopegi baglasan durmaz (8)
  · cart (8)
  · şeref tribünü (11)
  · cep telefonunu tuvalete düşürmek (113)
  · metin uca (194)
  · sut yerine baslik veren inek
  · bebelere balon (24)
  · her seyi uzerine alinan insan (2)
  · cikolata krizi (19)
  · altın yumurtlayan tavuk (3)
  · tuvalete odenen ucretin hakkini vermek (20)
  · kola krizi
  · depresyondan cikarken soylenebilecek sarkilar (34)
  · un ufak etmek
  --spoiler--
  bebek beklemek yormuştu genç kadını. kopegi baglasan durmaz bir hastanede yatıyordu üstelik. cart diye bir ses geldi. çocuk doğmak üzereydi. şeref tribününde keyifle maç izleyen eşini aramak istedi kadın o halde. cep telefonunu tuvalete düşürmekti son akla gelen. ve malesef oldu. telefon artık tuvaletteydi. metin uca nerden çıktı dedi. siktir etti ve devam etti. sut yerine baslik veren inek gibi hissetti kendisini. kocası yoktu bu önemli gününde. bebelere balon nidaları duyulacaktı kadının yaşadığı sokaktan. her seyi uzerine alinan insandı kadın. ve yine böyle bir depresyonlu gününde cikolata krizi tuttu. altın yumurtlayan tavuk olan zengin kocası geldi evine. aylar sonra gördü çocuğunu. çocuk da nihayet büyüdü ve tuvalete odenen ucretin hakkini vermek istedi. kola krizi tutacak kadar büyümüştü artık genç adam. depresyondan cikarken soylenebilecek sarkilara ekledi bir şarkı daha... içinden... un ufak etmek istedi her şeyi...bütün bu olanlara bir anlam veremedi birçoğu gibi.*
  1 ... delicious
 6. 6.
  --spoiler--
  · gay arkadaşın yanında göt kaşımak
  · şiddetli iq yetmezliği çeken kız (3)
  · diyarbakir surlari
  · formul x 3 reklamındaki kase (3)
  · bize mi kalmış aşkı tarif etmek
  · cahil profesor (6)
  · bizans ı savunan son askerin son sözü (11)
  --spoiler--

  öyle bir hata yapabileceğim hiç aklıma gelmezdi. ne demek biliyor musun sen, gay arkadaşın yanında göt kaşımak? daha da kötüsü, şiddetli iq yetmezliği çeken kız da oradaydı ben kaşınan büzüğüme elimi atarken. diyarbakır surları'na dayayasım geldi korkudan, formul x 3 reklamındaki kase'ye benzeyen götümü. işin ilginç tarafı o sıra aşk üstüne konuşuyorduk korhan'la. bize mi kalmış aşkı tarif etmek, otur geri zekalı dedim kendi kendime ama epey geç kalmıştım. cahil profesör edasıyla tırmıklarken kaba etimi, şimşek gibi çakıverdi zihnimde bizans ı savunan son askerin son sözü. etme eşşekle muhabbet küstürürsün, silme cam kırığıyla götünü kestirirsin...
  3 ... pringles
 7. 7.
  3 şubat 2010 youtube un açılmaması (6) ...
  · turkcell müşteri hizmetleri (3) ...
  · sümüğün kaybolması (5) ...
  · okan bayülgenin programına bir erkek bağlanamaz (4) ...
  · türk futbolundan nefret etmek (2) ...
  · çelik (2) ...
  3 şubat 2010 günü youtube açılmamıştı, hava çok soğuktu, artık dayanacak gücü kalmamıştı. türkcell müşteri hizmetlerini aradı. bize ne kardeşim dediler. bu hatayı düzeltmek zorundasınız dedi genç adam . sümüğün kaybolmasından da mı bizi sorumlu tutacaksın diyerek telefonu kapattılar. çok sinirlenmişti hemen arkadaşı çelik' i aradı ve okan bayülgen in programına bağlan, bu durumu anlat dedi, okan bayülgenin programına bir erkek bağlanamaz dedi çelik. internette yapacak bir şey kalmadığı için, televizyonu açtı, izlediği maçtan sonra türk futbolundan nefret etmek nasıl olur öğrenmişti artık huzurluydu arkasına bakmadan sessizce terk etti evini.
  1 ... contemontecristoo
 8. 8.
  · sevgili edinmek için çaba göstermeyen erkek (8) ...
  · emine erdoğan ın gata ya alınmaması (6) ...
  · intihar ettiği söylenen aselsan mühendisleri (11) ...
  · sözlük yazarlığı ...
  · yanında olmayan sevgilini daha cok sevmek (2) ...
  · zall da bizi görecek mi ...
  · kimsenin öğrenemeyeceğini bilsen kimi öldürürdün (23) ...
  · cinsiyet ayrimciligi (2) ...

  ah sözlük bugün çok dertliyim, diyeceksin şimdi sözlük yazarlığı yapıyorsun, derdin de? yapıyorum da zall da bizi görecek mi? o değilde kimsenin öğrenmeyeceğini bilsen kim öldürürdün sözlük? ben intihar ettirmeyi tercih ederdim. intihar ettiği söylenen aselan mühendislerine o fikri kim verdi sanıyorsun? ehehe. sevgili edinmek için çaba göstermeyen erkek burdan geçti mi? yanımda değilde çok seviyorum bilemezsin. cinsiyet ayrımcılığı yaptıkları için emine erdoğan ı gata ya almamışlar biliyor musun? hep senin yüzünden sözlük. çok üzüldüm gidip ağlıycam.
  1 ... kettleda makarna gordum
 9. 9.
  --spoiler--
  ·ustanın çırağına yenilmesi (8) ...
  ·şiddetli iq yetmezliği çeken kız (8) ...
  ·ophtalmophora ...
  ·charles bukowski (275) ...
  --spoiler--

  ustanın cıragına yenilmesi beni cok uzmustu babam gibi severdim o ustayı ama siddetli iq yetmezligi ceken kızı yuzunden ustamızdada iq ya dair en ufak bir belirti yoktu.uzulerek bos sokakda evime dogru giderken ustumden ophtalmophora gecti gercekten guzel bir kelebekti,yolda yurumeye devam ederken charles bukowskinin cıkması gercekden ilgincti bugun cok agır olaylar yasamıstım ev gidip kafamı yastıga koydum ve aklımdan gecen tek sey bir an once uyumaktı.
  1 ... dost sut
 10. 10.
  --spoiler--

  · türban takıp erkeklerin altından kalkmayan kız (20) ...
  · en iyi arkadaşının gay olduğunu öğrenmek (32) ...
  · osman baydemir (2) ...
  --spoiler--

  türban takıp erkeklerin altından kalkmayan bi kız arkadasım var evet bunu acıklamak zor gelıyor ama var oda yetmezmıs gibi en iyi arkadasım gay cıktı.suan bunalımdayım babamın öldüguü yasdayım.onlara sadece osman baydemirden;
  hass*ktirin diyorum.
  (bkz: mese agacı)
  2 ... dost sut