1. 1.
  (bkz: essegin aklina karpuz kabugu dusurmek)
  1 -1 ... sigara
 2. 2.
  yazı değerinin bir kaç saati geçmeyeceği anlık eğlencelik, denildiği gibi abartılmamak kaydıyla, konuşulabileceği başlıklarıdr.
  1 ... bachus80
 3. 3.
  (bkz: abaza gençlik)
  -1 ... semi
 4. 4.
  dünyadaki tüm insanların en az %5'inin şu an sevişiyor olduğunu düşünürsek her 20 başlıktan birinin cinsellikle alakalı olması kaçınılmazdır. hatta az biledir.
  1 ... the kene
 5. 5.
  (bkz: sevişmiyorum imajı vermeye çalışan itici kız)
  2 ... the kene
 6. 6.
  fantazide sınır tanımayan yazarlara sahip olmamızın sonucudur.
  ... giordanobruno
 7. 7.
  ya tamam bana ne adam ne yazarsa yazsın da abi sokak muhabbetini kalkıp burya taşımanın ne alemi var; ben şu kaldırımın köşesinde sabahtan akşama am göt diyerek ayar vermeye çalışan andavallardan kurtarıp buraya attım kendimi, ya burda da mı am, göt. ama yaaa.. olmaz kiii. ya sikcem haa..

  ya diyorum ki, mesela şöyle şehvetli hikayeler de girilse açılan belaltı başlıkların yanında, bütün sözlük kendimizden geçelim; sağdaki online yazar 0 ı görsün, çitileme sesi arşı vursun. ciddi diyorum ya, ben başlatıyorum -hiçç anlamamama rağmen bu işlerden(siktir ibne)-, ahan da başlığı da giriyorum birazdan: ... mmm, bilemedim lan, aklına gelen olursa girsin bi cinsel başlık, herkes yazsın ne fantezisi varsa, sonuçta amme hizmeti; ve lütfen bilgi içersin entryler.
  1 -1 ... darthw
 8. 8.
  bir klişe olarak bir kaç seks muhabbetinden sonra sol frame de; sol framede surekli cinsel icerikli baslik olmasi başlığının görülmesi.
  1 ... abi deme lazim olur
 9. 9.
  (bkz: sol frame üstüme çok geliyor)
  ... kukumela
 10. 10.
  an itibariyle porno ifadesi içeren 6 başlık olması durumu.

  (bkz: yılbaşı sözlüğe yaramamış)
  (bkz: birşey mi kaçırdım)
  2 ... soulngelica