1. .
  neden yapıldıgını anlamakta zorluk çektigim ve özellikle bazı yazar arkadaşlarıma bile yazı yazdıgımda çıkmadıgını gördügümde ''olamaz oda mı?'' diye bakakaldıgım, bazı başlıklada ise kimse yazamasın diye hemen çekildigini gördügüm olay.
  1 ... pink_floyd
 2. .
  genelde bazı takımların galibiyetiyle sonuclanan macların baslıklarının gözükmemesi! ör: (bkz: 22 nisan 2006 fenerbahce galatasaray maci) adaletin nerede oldugunu hatırlatan baslık...
  -2 ... like a rolling stone
 3. .
  (bkz: gavur ızmır)
  ... markasiz
 4. .
  frame'in tamamının gözükmemesinden iyi bir durumdur. dünya dışı varlıkların parmağı olabileceği gibi server sorunundan da kaynaklanıyor olabilir.
  ... nobetciekipleramiri
 5. .
  neden bu kısıtlama, neye göre kimin zevkine göre diye bir çok sorunun cevabını merak ettiren uygulama.
  ... belixuis
 6. .
  (#798141)
  ... lusi
 7. .
  uludağ sözlüğü, tdk sözlüğü gibi algılatan uygulamadır. sık sık rastlanılmaktadır. neden sunulmamasının yanında, bazı yazarların entry silinme sebeplerini öne sürerek savunduğu uygulamadır. savunanlar ne umarak savunmaktadır ayrıca merak konusudur. bu uygulama özgür düşünceyi seven yazarları küstürmektedir.
  ... bresson
 8. .
  eski sevgili diye başlayan biten tüm başlıkları görmek hoş olmuyor acılarımıza saygı duyulmasını istiyoruz.
  ... fatal
 9. .
  (bkz: sozlukteki buglar)
  ... miel
 10. .
  sözlüğün bir filtesi olduğunu gösterir ki yazar a hafiften ayarda verir. sözlüğün bu filtresinin gayet iyi filtre ettiğini düşünenler arasındayım vakti zamanı ile.
  ... chatin