1. 1.
  aynı tuzak linkten 3265165651651 tane var sol frame'de. mobil sitenin anası kaç gündür gondiklene gondiklene delik deşik olmuştu reklamdam; şimdi sıra normal siteye geldi amk!
  4 ... serdarsl06
 2. 2.
  oğlum ne kadar iğrenç bir reklam stratejisidir bu? resmen zoraki tıklatalım da site hit alsın diye her başlığın altında "alışveriş festivali başladı" diye bir başlık linki eklemişler. ben bu kadar ucuz bir hareket görmedim. yazarına bu kadar saygısız bir sözlük olamaz herhalde. istersem tıklarım, beni neden buna zorluyorsun?
  7 -2 ... t i b b
 3. 3.
  zall sıçtı şimdi de sıvıyor, yakında da tüyü diker.
  5 ... bedreddin
 4. 4.
  bitcoin düştü iso parasız kaldı bizi burada s.ki... neyse tamam sakinim.

  tıklamayın tıklattırmayın.
  3 ... serdarsl06
 5. 5.
  beşiktaşlı modların yaptığı şeydir. akılları sıra beşiktaşla dalga geçilen başlıkların arasına bunları serpiştirip, o başlıkların rağbet görmesini engellemek. ahah.
  2 -2 ... aslolan fenerbahce dir
 6. 6.
  yani özür dilerim ama 2018'de sanırım türkiye'de hiçbir sitenin yapmadığı canavar pazarlama stratejisine şu an tanık oluyoruz galiba.

  herkes kazansın, çokça kazansın, allah daha çok versin, gözümüz yok elbet ama bu yapılan en hafif deyimiyle saygısızlıktır.

  eğer tüketici olarak görülüyorsak, ki bunu da kabul ederim doğaldır, merdiven altı işletmecelirinin bile takınmadığı bir tavırla muhatap oluyoruz şu anda.

  ivedilikle vazgeçilmesini istirham ediyorum. ayıptır.
  6 ... hassas nihat
 7. 7.
  her başlığın altında bir başlık gibi belirmiştir. okuduğum başlıkları anlamıyorum ulan her entry nin altına gelmesin valla entryleride anlamam.
  1 ... 88888
 8. 8.
  saçmalığın daniskası olan linklerdir.
  1 ... aeneskral