1. 1.
    Burası benim sokağım.
    1 ... sokaktaki yazar
  2. 2.
    Atanamamış Türkçe öğretmeni. Bu sana uyarımdır, sözlüğü rahat bırak.
    1 -1 ... benimnickimyirmibesharfli
  3. 3.
    sokakta kaldıysa misafirim olabilir. gece gece itler falan ıstırır götünden neme lazım.
    1 ... yavuz ve unicorn
  4. 4.
    ben sokaktaki adamım, kuruldum bir köşeye. insanlar kalbimi çalar, telefonumda da no1'den "dünya gül bana" şarkısı. elimde camel brown var bu gece. malum her zaman alamıyorum bu mereti. sigara ve şarkı eşliğinde bir şeyler düşünür, aklıma geleni de buraya dökerim. gençler okula başlayacak bu sabah. kimisi uyudu, kimisi uyumaya çalışıyor kimisi de uyumayacak. mesela ben uyumayı düşünmüyorum. düş kuruyorum geleceğe, ama hep yarım kalıp düşüyorum. benim kim olduğumu bilemezsin, her yerdeyim. içindeki gang'i tutamayan sosyopatların sesiyim. kes sesini! beni dinle. beni dinlersen belki acım diner. neyse, ben karşımdaki boyaları kavlamış parkta oturan adamdan çakmak isteyip bir sigara daha yakayım. bir daha yazamazsam o banktaki adamla birbirimize girmişiz ve ben ölmüşüm demektir. yazarsam öldürmüşüm demek değil..
    5 ... sokaktaki yazar
  5. 5.
    ben serseriyim. bir kızı çok sevdim. o da beni sevdi sandım.. çünkü "sesini özledim" diyordu.. "gel" diyordu.. gittim, meğer yalanmış. bir paket camel black, bir şişe tuborg gold alıp içtim. cebimde gerçekten para olsaydı o gece düşünmeden 100'lük tekirdağ rakısını kafama dikerdim. yoktu doğru düzgün acımı bile çıkaramadım içkiden. ertesi gün yine içtim. yine, yine.. bunun tek sebebi bir kız değil dostum. o etkenlerden birisi. çok fazla sorunlarım var ama burada hepsini anlatacak durumda değilim. çünkü kafam güzel ve bitkinim. dedim ya tatlım, ben bir serseriyim fakat böyle olmak istemezdim. inan umrumda değil gangstalık.. çünkü hep aynı bokları yaşamaktan bıktım. kavga et, kaç, kovala.. bir gün karnıma inen bir bıçak darbesi öldürebilir beni. ne kadar korkunç değil mi? ama durum bu, ben buyum. tabii ki hayallerim var. hayallerim uçsuz bucaksız heybetli bir köprü. rap müzik yapmak uğruna okulumu, ailemi, çevremi karşıma aldım. ama az kaldı başaracağım. başarıp bir yerlere yükselince geriye dönüp baktığımda başarmamın sebeplerinden birisi olan kavgalarıma gururla bakacağım. neyse dostum, ben bunları yazarken sen zaten uyuyorsundur. ben niye mi uyumadım? bu soru mu olm, ben sokaktaki adamım. ne zaman yatıp ne zaman kalkacağım, nereye gidip gitmeyeceğim belli değildir. ben hayatı yüzünden bir yere gelememişlerin kalemiyim. nefret ederim, küfrederim, severim, sevilmem.. her gece intihar etmek isteyip sonra inancından dolayı elindeki barette'yı ateşleyemeyen adamım. bittim ve bezdim. sadece serseri olduğumu söylerim ama öyle miyim bilmiyorum. sadece serseriyim..
    2 ... sokaktaki yazar
  6. 6.
    Bir ruskekosu olarak iyi geceler dilediğim yazar. Olumsuzluklari görüp canını sıkma keko herşey zamanla geçer.
    3 -2 ... ruskekosu