bugün

(bkz: yuh)
(bkz: bkz vermek)
Bana okey'dir kardeşim.Sen kim oluyorsun da yargılıyorsun.Onların kendi yaşamı.Azcık kendine hakim ol da her öpüşen gördüğünde pipin kalkmasın. Ne var bunda. Seviyorlar demek ki mutlu oluyorlar. Sende olsa dağıtırsın ortalıkta ama.
gidin evinizde bilmem başka yerde öpüşün piçler diyip kınadığım çiftlerdir. içimden de vay amk bunlar bile öpüşüyor biz hala elizabeth dedirten çiftlerdir.
birbirini vakumlayan insan yavrularıdır. şu an onlardan biri olmak isterdim. coq asdıııım.
sokakta öpüşen çiftler özgür takıldıklarını ya da Avrupa' ya uyum sağladıklarını düşünüyorlarsa yanılıyorlar tabi ki. Edep, namus insanın modernleşmek adına harcayacağı basit konular değildir kesinlikle.
Bunu herkesin onunde yapmak bir rezalettir, arkadasim birlikteliginizi ispatlamak icin illa milletin onunde yiyismek mi gerekiyor bunu goren diger erkekler kadinin icin neler dusunuyordur bi farketsen artik gavat arkadasim!
(bkz: nispet yapmak)
maneviyatı yozlaşmış, ahlaktan yoksun, namus düşmanlarıdır.
Balkondan gördüysem. Kızım bu adam daha dun başka kızlarla opuşuyordu derim. Yaptım mı yaptım. Acımam.duyrulur
iticilerdir. Çok.
görgüsüzdür. olanı var olmayanı var.
Kızı çekip tecavüz etme isteği uyandırır.
Sevgilisi olmayanları rahatsız eder.
Sokakta yerlere tüküren ve bir torba dolusu çöp atan, hatta tam olarak bir poşet dolusu çöpü camdan yola sallayan, bağıra bağıra küfreden, sağa sola sarkıntılık yapıp laf atan (sadece karşı cinse atılan laflar kastedilmemiştir) barzoları rahatsız eden çifttir. Zira bu saygısızlık ve namussuzluk olup, tahdidi olmayan sayımdaki eylemler olağandır.

Oy bebeğim i will eat your head.
Ülkemizde en kötü karşılanan durumlardan biridir, şöyle izah edeyim kadını sokak ortasında öldürürsen kimse karışmaz ama öpüşürsen tepki alırsın hoş karşılanmaz.