bugün

neredeyse hergun 2-3 tane bu olayı yaşasam da yine okumadan başkasının cebine koyduğum yada çöpe attığım broşürdür. üstünde ne yazdığını hatırlayan, okuyan birisi yazsın da okuyalım anacım. okumak shard.
broşür olduğundan emin olmak gerek tabii.
Broşürden ziyade toprak ana vs. dergilerdir. Üstelik cebine zorla sokup üstüne para isterler.
Broşür değil de kartvizit veren olmuştu eminönü'nde.

Pezevenk herif başka adam bulamamış gibi... He bu arada gerçekten pezevenkti adam.

(bkz: masör yeliz)

Bak hatırlarım hala.
dedem mutlaka alırdı. bir keresinde erotik shop broşürü getirmiş. yani almamak gerekir. biz çok şaşırmıştık.
sokakta yürürken elinize verilen travesti kartı nın yanında masumdur.

ben travesti ajlan her türlü fantezileriniz için lütfen arayınız yazar.

(bkz: asdfgh)
Garantisi verilen, 3 seansla tüylerden kurtaran epilasyon broşürleridir.
Bel fıtığını operasyonsuz düzelttiğini iddia eden şarlatanların bastırdığı broşürdür.
okuyup etkilenen akabinde el broşürü ile o firmaya gidip işini yaptıran var mıdır çok merak ettiğim bir durum.
20 yıl önce posta kutularına bırakılan broşürlerin muhakkak katkısı oluyordu reklam veren firmaya fakat bu kadar teknoloji ile iç içe yaşadığımız bir dönemde el broşürü bana israf gibi geliyor açıkcası.
Bana (bkz: yahova şahitleri) denk gelmişti bir keresinde.
görsel
Allahın garibanının onu dağıtmak sayesinde 3 kuruş kazandığını düşünüp aldığım, bakmadan en yakındaki çöpe attığım item.
muhtar adayı selma' nın broşürüdür.
hayır teşekkürler diyemediğim şeylerden biridir.
güncel Önemli Başlıklar