bugün

son zamanlarda popüler olan fantazidir.
arkadaşlarla * bir banka oturulur. marketten alınan bişiyler çıkarılır ve sokakta yiyişilir. muhabbet falan çok ta iyi de olur. *
özellikle izmir kordon boyunda gerçekleşmesi %100 olan olaydır. kimsenin bakışları ya da ayıplamaları umurlarında olmayan iki karşı cinsin yaptıkları ahlak dışı olay.
tövbebismillah nikahlı sevgiliyle dahi olsa haram ve günah olan bir eylemdir cehennemin kapılarını ardına kadar açtırabilecek bir durumdur.
insanların sanki onlar hiç yapmıyorlarmış veya hayatlarında ilk defa görüyorlarmış gibi bakıp tepki vermelerine neden olan olaydır*
sevgilisi olan herkesin hayatında bir kez de olsa yaptığı eylem.

hatırlayın zamanında lisedeyken eve atamadığınız kızı? eve atamıyorsunuz diye öpmeyecek misiniz? tabii ki de öpeceksiniz! nerede? berluskoni gibi vilyada değil herhalde? sokakta! ama tabi bunun için de tanıdık kimsenin olmaması gerekir etrafta... öyle ya, tanımadığınız kişilere rezil olmak, tanıdığınız kişilere rezil olmaktan kat kat daha iyidir. önce yolu yapılır, hatun kısmı zaten bu tür oyunlara meyillidir. onun da yakalanma korkusu var, yiyişileceğini bilmese bile en azından uzakta olunsun ki içi rahat olsun küçük sevgilimizin...

mesajlaşma başlar;

-ya yarın okul da yok(!), gidelim mi gezmeye şöyle sahil kenarına falan?

+gideliim... ama erken dönmem lazım eve, babam kızar...

-tamam canım yaa erken döneriz, hem ben fazla gezemem hastayım...

+kıyamamm, öperim geçer*...

-ehehehe o dili yicem yarın yicem...

+yaa yemeee ihihihi...

hatırladınız değil mi? siz hasta olduğu için gezemeyen liseli ergensiniz! ya da hastalığı öpünce geçirebileceğini düşünen ergen hanım kız! hadi hatırlamadınız, boşverin arkadaşım! boşverin, görseniz bile utandırmayın çocukları, çünkü ergen bunlar! biz de ergendik zamanında, biz de bunları yaşadık, kimseyi kandırmanın alemi yok şimdi ay çok ayıp da, günah da bilmem ne... anlayışlı olmayı geçtim bari kendi geçmişinizi düşünün arkadaş...
hepimiz yapsakta göstermenin milletin gözüne sokmanın bunu normal bir şeymiş gibi gösterip insanları ısındırmanın lüzumu yoktur.

zamanında necip fazılın karşısına elinde sigarayla biri geliyor at o sigarayı da öyle gel diyor üstad. içtiğimi allah biliyor allahın bildiğini kuldan niye saklayayım diyor adam. necip fazıl da ''cinsel uzvunun olduğunu da herkes biliyor çıkar salla gez o zaman'' diyor.

şimdi o hesap artık cinselliği 5 yaşındaki çocuklar da biliyor tamam da herkes biliyor nasıl olsa diye de sokakta ulu orta birbirine yapışmamak lazım.

yarın bir gün büyürsün kalmazsın 16 yaşında, çocuk.
almışsın 4 5 yaşındaki çocuğunu çıkmışsın çarşıya deniz kenarına dolaşmaya bir bakıyorsun kız ağzına almış. çocuk baba napıyor kız dişini mi fırçalıyor diye sorsa ne cevap vereceksin bende yapacağım dese ya da? gelecekten başlık gibi oldu tabi bu kadar vahim değil konu ben abarttım.

işte o zaman görürüm ben seni. ben prezervatif reklamını görünce sormuştum babama ne bu diye sakız demişti. sen bu kadar rahat olduğuna göre böyle şeyleri normal gördüğüne göre anlatırsın artık.
biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar. atatsözünü unutmamak lazım yapan var yapamayan var yazık.
dudak dudağa ise güzeldir. lakin; kanını emiyorsa o lanet olası dişi vampir. sakıncalıdır.
isi abartan birine al anahtarıda isini gör dedigim olay.liseliler bir nebzede esek kadar adamların ensesine yapıstırasım gelmiyor degil.
afyonda yasaklanmıştır.

edit: burda yiyişemezsiniz.
Didişmekten iyidir.
bazen çok abartılıyor. yatak odasını seriyorlar orta yere. gelen geçen salya sümük seyrediyor. çok ayıp çok.
sevgilisi olanların ben de dahil herkesin yaptığıdır efenim.

aşıkn ilk ateşli zamanları off işte off!....

sonrası ayrılık.
Yabancı filmlerde görünce " Ayyy ne romantik " diyoruz .
Önümüzde olunca "azgın bunlar azgın tövbe tövbe ne günlere geldik" oluyoruz .
Ben de hep buna takılıyorum ne iş ?