1. 1.
    insanin aklina terbiyesiz seyler sokan ahlaksiz kadindir. ya sabir. yine abdestim bozuldu. musluman ulkede cektigimiz cilelere bak.
    2 -8 ... dr harleen quinzel
  2. 2.
    ülkeye bir an önce şeriatın gelmesi gerektiğinin göstergesi. milletin abdesti bozuluyor cenabet kardeşlerim.

şeriat gelsin de göreyim öyle kahkaha atmayı. ses tellerini söküp alırlar valla. evet.
    2 -4 ... frktmz krds frktmz
  3. 3.
    kadın erkek farketmez sokakta kahkaha atıyorsa edep konusunda bazı sıkıntılar var demektir...
    2 -1 ... leyte
  4. 4.
    Bülent Arınç yobazına göre tacize davetiye çıkaran kadındır.
    2 ... beyinsiz mahlukat
  5. 5.
    vajinam var ve dikkat çekmek istiyorum diyordur. çok güzelim ve herkes beni kıskanıyor diye de bir alt metni barındırır.
    1 -1 ... bize de mi caylak
  6. 6.
    Ciddi manada gürültü kirliliği yapan kadındır. Birine tam bişi anlatacakken domates biber patlıcan diye bağıran satıcı gibi konsantrasyonu mahveder.

Yüksek sesle konuşan hanzoyla kafa kafaya tokuşturacaksın.
    6 -1 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  7. 7.
    Kahkaha zaten yüksek sesle atılır.
    Ayrıca bir açıklamaya gerek yoktu. Kendin gibi ortamı lüzumsuz kelimelerle dolduruyorsun.

ikincisi mutlu olan insanları kıskanmaktan vazgeçin gerzekler. ihtiyacımız olan şey zaten tam olarak bu; kahkaha. Gerçekten samimiyetle gülen bir kadından daha güzeli yoktur bu dünyada fakat rol icabı ve dikkat çekmek adına kahkaha atıyor ise o kadından da daha çirkini yoktur.
    7 -1 ... insan olmaya ceyrek kala
  8. 8.
    sevincini mutluluğnu özgürce yaşayan kadındır.
    zoruna giden siktirsin gitsin afganistana uçakla max 5 saat falan.
    3 ... exlamabin
  9. 9.
    ufuneti değıtan kadındır.
    ... monk of monkmountain
  10. 10.
    sokak satıcılarının yanında hiçbir şeydir.

ne dedikleri de anlaşılmıyor pezevenklerin. kazanacağın ekmeği sikeyim. koca mahalle ayaklanıyor. yeter lan.

oyş. evet.
    ... tukeneceiz