bugün

sokakta ile vapurda arasında virgül olacak. ben genelde böyle sosyal gergin tespit yapıp ortamı germeyi sevmem, hoşlaşmam bu tarz sözlüklerde görmek istemediğimiz hareketlerden fakat artık gına geldi, hep bana mı denk geliyor bilmiyorum.

vapurda, otobüste filan sağıma soluma oturan adamlar sözlük muhabbeti yapıyor. zilyonlarca sözlük var zaten ortalıkta, herkes bir sözlüğün yazarı.
bir başlıyorlar muhabbete sanki dünyayı kurtarmış a.mcık herif, yok şunu yazmış, şuna ayar vermiş, o da buna uyuz oluyormuş.

hay kafanıza sokayım be, bir de gelip buralarda ''olum gerçek hayat dışarda, bura sanal'' filan dersiniz, s.keyim senin sanalın buysa gerçeğini merak ediyorum ben. hayatını s.kip atmış sözlük haberin yok.
(bkz: yazar olduğunu belli etmeye çalışmak)
dersanede,hele derste dozunu kacırıp sozluk muhabbetı yapmak kadar zevklı olmadıgı kesın...nasıl da heycanla anlatılır okunanlar,yasanılanlar.hoca da orda heycanla ders anlatır.aman gerı kalmayalın hafta sonu deneme sınavında cıkıcak bu konu dıye o orda arkasını donmus bır seyler yazar sız de hıc tınmazssınız..bazen kendınızı kaptırıp hıckımse yokmus gıbı kahkalarla bıle bır seyler anlatırsınız kı hoca artık dayanamaz kızlar nedır bu muhabbet boyle dıye dalar en tatlı yerınde kı bır sey dıyemezssıniz bazen bırbırınıze bakar gulersınız...bazen de utanmadan hocam unıversıte hayallerı kuruyoruz ıste der gecıstırsınız.boylece sozluk sıze kotu bır alıskanlıkta kazandırmıs olur.*
güncel Önemli Başlıklar