bugün

bu orospu çocuğunu uyarsanız size garip garip bakar. hele siz bu durumu hiç alışık değilseniz, daha önce yaşadığınız yerde insanlar oluşturulan sigara içme noktaları haricinde sigara içmiyorsa, uyarmanız karşı taraf tarafından "ne diyor ya bu" şeklinde algılanır.

halen daha sigara konusunda özgürlük olarak bakan insanlar var, keşke şu lanet sigara şirketleri bu kadar etkin olmasaydı da dünya normal olsaydı ama kapitalizm öyle güzel bir sistem ki afganistan'da uçaklardan bedava sigara dağıtıp bir süre sonra satmak falan acayip.

neyse uzatmayayım; sokakta yürürken o sigaranın dumanını o leş gibi kokan ve içinde sararmış dişleriniz bulunan ağzınızdan çıkartıyorsunuz ya, o ellerinizin iğrenç buruşmuş görüntüsü ve sarı parmakları var ya, üstünüz başınız tuvaletten beter kokuyor ya siz mutlu olun arkadaşım. çok ciddiyim. bu kadar iğrenç bir duruma, insanlık safı dışına yok süper sükseli gösteriyormuş, yok siniri alıyormuş, yok zayıflatıyormuş, yok keyif veriyormuş yönlendirilmiş algılarıyla bakıyorsunuz ya zeka seviyenizi de merak ediyorum.

sigara içen insan zeki değildir demiyorum ama sigara içen insanların en fazla %5'i zekidir diyorum o da her zaman olan yanılma payıdır.

ne diyordum sokakta başkalarını rahatsız edecek şekilde sigara içen form, insanlığını kaybetmiştir, net.
güncel Önemli Başlıklar