1. 30.
    sokakta doberman, pitbul istemiyoruz desen tamam ama böyle diyince kendi ayağına sıkıyorsun.
    (bkz: tüm kedi ve köpeklerden özür diliyorum)
    1 -1 ... ornitorenk60
  2. 31.
    "Onlar da mı tahrik ediyor, hayırdır? " diye insanın sorası geliyor. asabiyetimi zıplattınız sabah sabah.
    5 -2 ... vaniliacc
  3. 32.
    Kısmen desteklenmesi gereken kampanya.
    Kedilerden zarar gelmez. Saldırsalar bile çok zarar veremezler çoğunlukla.
    Ama bazen köpekler milletin peşine takılıyor hatta saldırıyorlar.
    Toplanması fena olmaz.
    4 -2 ... meyyus
  4. 33.
    Kışın soğuktan, yazın sıcaktan, dört mevsim açlıktan...
    Tecavüzden, saldırıdan, sevgisizlikten kurtulmaları için bende sokakta hayvan istemiyorum, keşke sokaklar da yaşamaya mecbur olmasalar...
    insana maruz kalsalar da, insanlıktan nasibini alamayanlar evlerinden çıkmasa...
    2 ... tavuklaribisirmisem
  5. 34.
    köpek tarafından sırf o sokaktan geçiyorsun diye kovalanmamış insanlar tarafından kabul edilmeyen durum. ben kovalandım şimdi değil köpeğin yanından geçmek, köpek olduğunu hissettiğim sokaklara bakamıyorum bile.

biz travma yaşayalım siz "ne var len alt tarafı evine el koyduğumuz hayvan" diye gezinin. hepinizi köpekler kovalasın.
    3 ... sananeomk
  6. 35.
    Burada bik bik eden hayvanseverlerin çoluğunu çocuğunu bir gün kedi köpek kapar inşallah.

Katıldığım kampanya. Toplayın kapatın barınaklara.
    1 -6 ... agnostique
  7. 36.
    her gün seni inim,inim inleten zihniyete "istemiyoruz" diyemiyorsun.
    her gün cebinden parayı çalan seni sefilliğe yoksulluğa mahkum eden zihniyete "istemiyorum" diyemiyorsun.
    utanmadan, arlanmadan, namussuzca, şerefsizce, adilik içeren söylemle, "kedi köpek istemiyoruz" diyebiliyorsun.
    siktir git. birader senin hayatta var olma sebebin ne!? kısaca bi uza sen hadi yavrum hadi yürü sen yürü.
    1 -2 ... goliaht
  8. 37.
    (bkz: Kedilerin siktiği genç feci şekilde can verdi)
    1 -1 ... esmer bey
  9. 38.
    Köpekleri bende istemiyorum.

Ne o öyle kocaman kocaman.
    Ay bi de havlamiyolar mi? Sinir oluyorum.
    2 -2 ... kedi medi
  10. 39.
    dünyanın sadece insanlara ait olduğunu düşünen sapiens söylemi.
    1 -1 ... marvellous16