1. 1.
  güzide şehrimin müslüman sokaklarında başıboş gezen, ateistvari tavırları pislik akan bedenleriyle caağğnım sokaklarımı kirleten, müslüman çöpçülerimize hırlayan arabalarını taşlayan köpekleri, tabiri caiz ise itleri sokakta görmek istemiyoruz şeysidir.

  daha önce caretta caretta ların katledilmesi gerekliliği emri verilmişti. ilerleyen demokrasimiz, yükselen ülkemizde verilen emrin işleme koyulması çokta uzun sürmemişti. gereken mevkilere gerekli imzalı kağıtlar gönderilmişti. işte aynı şekilde sokakta gezen bütün itlere kendilerini göstermeme emri vereceğiz.
  7 -15 ... akagamina
 2. 2.
  "redhouse sözlükte de istemiyoruz" diyerek bir level yukarı taşınan talep. evet.
  2 -1 ... arkadas bir nicki de begenin
 3. 3.
  bir bakıma haklı olan önerme.

  en azından toplanıp gereken şeyler yapılmalı.
  yazar notu: zehir acısız bir ölüm şeklidir.
  3 -9 ... converse de vermem
 4. 4.
  sokağa çıkmaması gereken kişinin beyanı.
  7 ... orusbunun evladi
 5. 5.
  sokağa çıkmazsa sıkıntı yaşamayacak yazar beyanı.
  5 ... tutunamayan nar
 6. 6.
  haksız olan önerme.

  tabi ki klasik bir söz var ki "insanlar gibi, onlarında yaşama hakkı vardır." şöyle bir empati yapın, eğer kapasiteniz buna el verirsen. birisi size kötü davrandığında, elinde ki süpürgeyi, poşeti veya ayağıyla size "git buradan" gibi sözler söyleyip sizi kovalasa, şuan insan* halinizle kızar, ağzınızdan köpekler saçarak "sen kimse git diyon olooooouuum" dersiniz.

  sen sokakta gördüğün köpeğe durup dururken saldırırsan, sırf önünde duruyor diye taş atıp kovalarsan tabi sana hırlar, az bile yapar. Bu zamana kadar istanbul' un her köşesine gittim ve hiç bir köpeğin bana durup dururken saldırdığını görmedim. Canlıya saygı duymayı bilin. hiç mi vicdanları sızlamıyor lan bu zihniyetlerin. karşındaki bir canlı, onsa saygın olmak zorunda. bu zihniyetlerin onların saygısı olmadığı takdirde benim gibi düşünenlerde eminim onlara saygısı olmayacaktır. ki sokakta bir köpeğe saldıranı gördüğümde veya başka bir sokak hayvanına, bende ona saldırıyorum. hayvana hayvanca cevap vermek lazım. ve gerçekten hayvanlar insanlardan daha insan.

  edit: belediye bu insanları zehirlemeli.
  5 -2 ... zihnibend
 7. 7.
  kötü kokuları koklamak istemeyen yazar beyanı.
  3 -4 ... akagamina
 8. 8.
  iki ayaklı itlere yasak gelmesi daha makul ve mantıklıdır.
  5 ... thelma
 9. 9.
  Fare zehri ve bol yagli kiyma ile ucuza cozulebilecek problem. Severek tuketiyor, sonra kusarak oluyorlar. Sultanbeylinde bu sekilde 3-4 kopek notralize edildi.
  -4 ... illiterate
 10. 10.
  sokakta bizden daha insanca dolaştıkları için mi? bizden daha medeni oldukları için mi? kimse kusura bakmasın ama bazı kurallara bizden daha çok uyuyorlar. insanlar kırmızı ışıkta koşarak geçerlerken yeşilin yanmasını bekleyen nice köpek gördüm, kızın biri sırf kendisinden korkuyo diye yolunu değiştireni de, "hey, dostum nasılsın bakalım" deyip başını okşadığımda eve kadar binbir sevimlilikle peşimden geleni de. bişeyleri sevmek istiyorsanız önce hayvanlardan başlayın, insanlardan daha çok değer ve daha az zarar verdiklerini göreceksiniz.
  2 ... temiz aile kizi