bugün

10 yilla yargilaniyormus. adaletsizlik bizim ülkemize has bir şey değilmiş. kaldi ki bu ruh hastası canavarın yeri cezaevi değil, akıl hastanesidir. hatta mezarlıktır bunun yeri. ben artık hümanist olmayı bıraktım, ben gerçekten bu tarz insanların meydanda sallanmasını istiyorum.
Bir araba da çarpmıyor şuna .
Benim cocuguma yapacak var ya allah yaratti demem isidciler gibi once kafasini keserim sonra da 50 yerinden ayri ayri bicaklarim.
o bıçağı bir tarafına sokacaksın. tovbestağfirullah.
belde silah taşıma sebebi.
Acil tedavi altına alınması gereken bir kadın.
muhtemelen ateisttir.
ak parti döneminde olmuştur.

kesin ak partili bir çomardır.
Allah'ın deli piçini kim sokağa saldıysa onun da allah belasını versin. Delinizi ne sokağa salıyosunuz ulan?

Ay güzel çocuğum hiçbirşeyin farkına da varamadı canım benim.
çocuklara dehşeti yaşatmıştır. ruh sağlığı falan umursanmadan tekme tokat dövülmelidir. ayrıca, bu vahşetten bile nemalanıp "gürcüler" falan diyerek aklınca ironi yapan orospu evlatlarının da bu hasta ruhlu kadından hiçbir farkı yoktur.

aynı şekilde, acımasızca cezalandırılmalıdırlar. orospu evladına bak sen, ortada bir skandal var, acı çeken çocuklar var ve sen bu olay üzerinden o sikik egonu tatmin etmek için ağız ishali olmuş gibi bir şeyler sayıklıyorsun.
Ankarada oturuyom geçen ay evin yanındaki durağa bir araba geldi balkonda kahve içiyodum o zaman. Arabadan adam indi elinde bıçakla. Bişeler sordu kadına kadın cevap verdi. Adam kadını bıçakladı. O an başım döndü kafamı balkon korkuluğuna çarptım. Haberlerde anladım olayı. Adam müslüman mısın diye sormuş. Kadın evet deyince adam ben de şeytanım demiş. Kadına Allah rahmet eylesin. 2 hafta durağa gidemedim korkudan.
Hastaneye kapatilmasi gerekli. Saldirgan davranislarin bircok sebebi olabilir ancak davranim bozuklugu kesinlikle var. manyak kari.
gürcüdür.
gürcüler kapatılsın.
Korkunç. Adam şimdi o saldırgan psikopatı komaya soksa kadına şiddet kapsamında olmaz herhalde bu?

Insan evladı için her şeyi yapar.
Ortadoğu dünyanın karanlık arka sokağı gibi.
Hayatımda izlediğim en garip videolardan biri bu.
Kendimize ruh hastası demeden önce düşünmeliyiz gerçekten, daha iyi anlıyorum.
Çocuklara zarar verebilecek hiçbir arzuya saygım yok. Çocuklara zarar veren, verme potansiyelinde olan insanların hepsini kılıçtan geçirmek istiyorum.
Yani herkesi.
yalniz caktirmadan adam kizini dovdu.
cocugun boynu kopacakti aq.
ruh sağlığı bozuk bir kadındır. elim ayağım titredi izlerken, ben buradan daldım kadına. dünyanın çivisi çıkmış.
gürcistan'da yaşanan olay.
etraf ruh hastası dolu.