1. ?.
  üstü başı kirli olan bir evsizden iğrenen ve dokunmaya dahi tahammül edemeyen insandır.

  işin ironik tarafı, bu tip insanlar; fakirlere sırf maddi yoksullukları nedeniyle laf edenleri, fakirler hakkında fikir beyan edenleri itin götüne sokarlar. bre maldonado; sen bu evsiz adamın sana yaşattığı duygunun makul olduğunu mu sanıyorsun da, fakirlere edilmiş bir laf üzerine kuduz köpeğe dönüşüyorsun.

  sen de aynı boksun, belki laciverdinden.
  2 -3 ... vurursa gol olur
 2. ?.
  maddi durumu zayıf olan insanla leş gibi bir homelessı ayırabilen insandır: hayvanları çok sevenlerin bok böceğini sevmemesi gibi. bunların arasındaki farkı göremeyen de ya maldır ya da mal taklidi yapıyordur.

  edit: iğrenmek bence de sert olmuş. bunun yerine acımak ve üzülmek diyelim. kimse kimseye evsizlerle arkadaş ol demiyor, bunu da unutmayalım.
  1 ... bleedingmoon
 3. ?.
  iĞRENME HAKKINI YANLIŞ YERDE KULLANAN iNSANDIR.
  1 ... cillopgibiyim
 4. ?.
  yapmaması gereken bir şey yapan insandır. tamam, üstü başı kir pas içinde olan bir adamla yakınlaşmak istemezsiniz. fakat bu onun suçu değildir sonuçta. hayatın onu düşürdüğü son yer acımasız ve soğuk sokaklar olmuştur. yapılması gereken en doğru hareket herhangi bir yorum veya düşüncede bulunmadan yolunuza devam etmektir. he eğer "ne yapayım arkadaşım elimde değil, iğreniyorum" diyorsanız bilemem.
  1 ... carli
 5. ?.
  (bkz: sokakta gördüğü insandan iğrenen evsiz)
  ... bit ustunde rodeo
 6. 1.
  yanlış yapandır.

  sokakta gördüğü evsizden iğrenmek yerine on saniyeliğine de olsa düşünmeli ve bu insanlarında acıktığı hasta olduğu sevdiği nefret ettiği yani en az diğer insanlar kadar insan olduğu gerçeğini kabullenmeli. sokakta ki bir hayvanla eşdeğer görmemeli onu. duygularını görmezlikten gelmemeli. yeri geldiğinde selam verilip konuşulmalı en azından. yapılmalı ve ne olursa olsun insana değer verilmeli..

  umarsızca yanından yürünülmemelidir.
  ... williamwallace