1. 1.
    gürcistan'da yaşanan olay.
    etraf ruh hastası dolu.

https://video.uludagsozluk.com/v/sokakta-gördüğü-çocukların-yüzünü-bıçaklayan-kadın-178069/

9 -1 ... james earl cash
  2. 2.
    ruh sağlığı bozuk bir kadındır. elim ayağım titredi izlerken, ben buradan daldım kadına. dünyanın çivisi çıkmış.
    5 ... hodri meydan 89
  3. 3.
    yalniz caktirmadan adam kizini dovdu.
    cocugun boynu kopacakti aq.
    ... beton baris
  4. 4.
    Hayatımda izlediğim en garip videolardan biri bu.
    Kendimize ruh hastası demeden önce düşünmeliyiz gerçekten, daha iyi anlıyorum.
    Çocuklara zarar verebilecek hiçbir arzuya saygım yok. Çocuklara zarar veren, verme potansiyelinde olan insanların hepsini kılıçtan geçirmek istiyorum.
    Yani herkesi.
    16 -1 ... ulu kezbani
  5. 5.
    Daha ne kadar manyak tipler ortaya çıkabilecek merak ediyorum. Hep daha da öteye geçiyorlar.
    1 ... keyf kahyasi
  6. 6.
    Ortadoğu dünyanın karanlık arka sokağı gibi.
    1 -2 ... make it bounce
  7. 7.
    derdi ne acaba ruh hastası kadının. bazen silah taşımak farz oldu diye düşünüyorum. artık kimseye güven kalmıyor. nereden bileceksin yanından geçen bir vatandaşın sana zarar vermeyeceğini. ortalık bozuk psikoloji ile dolaşan ruh hastalarıyla doldu. en azından hazırlıklı olmak gerek bazı hususlara. biri sana zarar verince çıkaracaksın silahı, allah yarattı demeyip tak tak tak bitireceksin onun işini. kıyametin alameti işte bunlar. büyüklerimizden işittik. şu saatten sonra ne kavgalar biter nede ölümler. sayılarıda artıyor hep. devir kendini koruyup kollama devri.
    ... kara0584
  8. 8.
    Biri benim çocuğuma böyle bir şey yapacak elime geçirdiğimde sakat bırakırım kadın erkek fark etmez. Gidip 100 yıl ceza alsa da içim rahat etmez. En en en hassas olduğum ve korktuğum şeylerden biri. Sikerler.
    5 ... mehr drip geht nicht
  9. 9.
    Korkunç. Adam şimdi o saldırgan psikopatı komaya soksa kadına şiddet kapsamında olmaz herhalde bu?

Insan evladı için her şeyi yapar.
    4 ... yalnizca deli yalnizca sair
  10. 10.
    gürcüdür.
    gürcüler kapatılsın.
    3 -4 ... strawberry blonde