bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yol ortasında kadına saldıran, tecavüz eden, çocuk kaçırıp ırzına geçen, otobüslerde milletin götünü başını avuçlayan, sırf canı istedi diye kadına tekme tokat dalan insanlar bir ceza alsın da sonra bunlar alsın. Toplumun huzurunu ve ahlaki yapısını bozan bir tek sokakta öpüşen çiftler bozmuyor. Keşke tek sorun bu olsa da üç beş kuruş cezayla bitse gitse. Yahu millet tecavüz ediyor da hapse girmiyor.
  2 ... annepanda
 2. 2.
  Başıma gelmeyecek durumdur.*
  ... bir numara buyuk olsun
 3. 3.
  olması gerekendir.
  -4 ... trinitrotoluen
 4. 4.
  sokakta öpüşmeyi kendime yakıştıramadığımdan yapmadım, para cezasından korktuğum için değil. bu olaya maruz kalan arkadaşım haksızlığa uğramıştır. özgürlük diyorduk değil mi? teşekkürler.
  ... anti sosyal
 5. 5.
  Öpüşmek, sarılmak gibi güzel şeyleri bile düşünceleriyle kirlettiler. Örf adetimizde öpüşmek yok(muş). Burası müslüman bir ülke(ymiş). Sokakta öpüşünce hayvandan ne farkımız kalmış mış da miş miş miş.

  Siz değil miydiniz başınıza sarık takıp imam olan, kuran kursuna gelen çocukları taciz eden? Siz değil misiniz 60 yaşına gelip hemcinsinizle elele aynı tuvalet kabinine giren? Keçiye tecavüz eden, kundaktaki bebeğe göz diken, kendi torununu elleyen? Örf adetiniz bu mu sizin?

  Bunları yapanların hepsi de yüzlerine müslüman maskesi takıp da yapmadı mı? Şimdi çıkmış iki genç öpüştü diye ortalığı ateşe veriyorsunuz.

  Canım nerede ne zaman isterse o zaman sevdiğim beyi öperim. Siz kendi iğrenç, taşlaşmış kalbinizle bizi görmek istemiyorsanız at gözlüğünüzü takıp dininizi yaşayın.
  6 ... jinx qwer
 6. 6.
  Bence ödül verilmeli mk .
  ... kotu caylak
 7. 7.
  ben ceza yemeye razıyım amma sevgilim yok :/
  ... bedreddin