bugün

bir sokak röportajında mikrofon uzatılan çomarın yapmış olduğu tespit.

sokakta öpüşmeler ve sevişmeler arttığı için dolar artıyormuş.
https://twitter.com/DahiO...tatus/1311378056825704450

yalnız ülkenin hazine ve maliye bakanı, "dolar kuru benim için önemli değil" derse, ona oy veren seçmenin de doların artışını öpüşmeye, sevişmeye bağlaması gayet normal.

hatta damat berat'tan daha mantıklı bir açıklama yapmış bu çomar vatandaş...

olm bunlar ne kafası yaşıyor, bu çomarlar nasıl hayat yaşıyor anlamıyorum.

her türlü ahlaksızlık bunlarda, alt kat komşusuyla yatıp ondan bebek peydahlayan bunlar, kocasını bırakıp eski kocasına kaçan bunlar, müge anlı'ya, esra erol'a konuk olanlar bunlar...

ama sokakta öpüşme ve sevişme arttığı için dolar artıyormuş...

biri şu röportajdaki oğlana gel beni öp dese, sokakta üstünü başını parçalar yeminle...
Bu kadar rakip arasında cem yılmaz nasıl böyle meşhur oldu, anlamak mümkün değil.
sokakta mı öbüşüyorlarmış? ağızdan mı?
O zaman ben evi satayım kredi çekeyim dolar alayım sonra sokakta öpüşüb sevişeyim dolar artsın.

Doları olan sokakta öpüşüb Sevişmek isteyen kızlar eqlesin.

Kendim için değil eeee yanlış anlamayın yatırım amaçlı ehehe.
belki da park sevişgenleri etkendir.
son cümlesi efsane olmuş. 'başka neden olabilir ki' diyor.
Yine de hazine bakanından daha tutarlı bir dünyası olduğu kesin..
yıllar önce meydana gelen büyük depremden sonraki meşhur "7.4 yetmedi mi" afişli kadının oğlunun söylemidir. bu da eline 7.9 lira yetmedi mi afişi alaymış tam olurmuş. zihniyet aynı iğrenç zihniyet kesin yakın akrabalar o kadınla.
- büşra elimde biraz dolar var, gel şu ağacın altında sevişelim de dolar artsın.
- ay hayvansın..
- nıhahahah..
Bazen bu tip insanları görünce diyorum ki bir insanı doğduğundan itibaren dünya hakkında sıfır bilgiyle büyütsen böyle mal kalamaz bilmiyorum demeyi bilir. Böyle mal kalabilmek imkansız. işte türkiye’nin yarışabileceği alann. En mal kalabilen halk kategorisinde ilk 10’a gireriz.
görsel