1. 1.
    " sokağa çıkma o zaman " dedirtir.
    2 ... teflon
  2. 2.
    Çıkmazsan 1 eksilir diyerek desdekledim.
    3 ... lipsos
  3. 3.
    Yok olsalarda hayvancağızlar sizin gibi pisliklere tahammül etmek zorunda kalmasalar. Bıktım artık ya
    2 ... iremga
  4. 4.
    Sokaktaki hayvanları anlamak için illa hayvan olmak gerekmiyor. Bu köpek veya bir kedi neden bir insana zarar verir? Daha önce 'insan' zannettikleri varlıklardan zarar gördükleri için bütün insanları aynı zannediyor e haklılar.
    ... bibulutolsak
  5. 5.
    Ben de insan görmek istemiyorum.
    6 ... depression
  6. 6.
    insanların saldırısına uğramaları daha olası ama yine de sen bilirsin.
    5 ... roza shanina
  7. 7.
    ağaç istemiyoruz; çocuklar dallarına takılıp düşüyor, kafasına çam kozalağı düşüyor demekten farksız manasız ve saçma sapan bir istek.
    1 ... my name is nobody
  8. 8.
    bunu diyen kişilerin dışarı çıkmaması gerekiyor. sonuçta dışarıda hayvan istemiyorsanız ne bu sözlükte ne de dışarıda yeriniz var.
    ... davulun sesi uzaktan hosgelir
  9. 9.
    Türkiyede polisler neden sahipsiz köpeklere müdahale etmez anlamıyorum. Ee bu polis Trafiği kontrol etmez köpeklere inişmez, hirsiz, kapkaç ve gangsterleri durdurmaz, tacizcileri tutuklamaz neye yarar bu polis anlamadım sadece belki halkı coplamaya galiba, turkiyede yaşasam şimdiye kadar kaç defa polise arayıp kızardım nasıl insanlar bi polislere turkiyede ağzını açmaz anlamıyorum.
    ... hercool
  10. 10.
    başı boş kontrolsüz hayvanları kastediyor olabilir. sokaktaki hayvanlar saldırıya uğradığında insanlardan zarar gördüğünde kendini korumak istiyor. belli bir yerde korunması beslenmesi sağladığında kimseye zarar vermiyorlar.
    insanlar hayvanları rahat bıraktığında onlar kendi alanında yaşayıp gidiyor.
    1 ... nanautzin