bugün

su yorumu dikkate almasi gereken ciftlerdir; e tabi simdi karni tok insanin onunde yemek yerseniz cani cekmez. bu durumda karsisinda yemek yemeniz de dikkatini cekmez. ama karsisinda yemek yediginiz insan acsa o zaman is degisir. o zaman yemeginizi umuma kapali ortamlarda yemeniz uygun duser. cunku ac insanlara yazik degil midir. belki yemeye yemekleri yoktur. sonra seni ayiplarlar bak ona gore..
genellikle 15-18 yaş arası aileyle yaşayan ve bu yüzden boş ev sıkıntısı çeken çiftlerdir.
hormonlarına karşı koyamayıp "ver anam alt dudak", "aman el kaysın belden pakete", "yanıyorum anam", "ne var babiş doğal seleksiyon, bırak akışına" insancık modelleridir. *
+ poponu yerim
- dudaklarını ısırır kopartırım senin
+ kulak memeni dişlerim
- göğüslerini dişleyip koparır yutarım

yamyam mısınız lan siz? sevişin güzelce.
en yakın ahlak bürosundan yalvar yakar izin almalıdırlar.

(bkz: sokak ortasında el ele gezen kafir ciftler)
(bkz: elini sevgilisinin beline atan munafik tip)
(bkz: otobus terminalinin ortasinda sarilan ciftler)

bonus:
(bkz: sozlukteki orumcek sorunu)*
bu utanmazlara baktığınızda "ne bakıyon" şeklinde ukalaca tepki veren utanmaz çiftlerdir.
(bkz: pazar sevişgenleri)
bir kere yeyişir onlar. fiil yemek olduğuna göre...
ayrıcana yaptıkları çok yanlıştır. sokak ortasında araba filan çarpar. kaldırıma çıksınlar...
(bkz: ahlak zabıtası) * *
"bakmamaya çalışıyorum, müzik dinliyorum, tavana bakıyorum ama yine de dönüp dönüp bakıyorum, herif neredeyse götürecek kızı, kız da taş yahu" deniyorsa eğer bu fiil karşısında, en kısa sürede bir partner veya psikiyatrist bulmak gerekiyor demektir. zira böyle sakat düşünebilen organ beyinden başka bir organdır. arkadaki amcaların günahını almayalım şimdi.
bir çok kişiyi, öpüşen çifleri bok varmış gibi uyaran labunyalardan, daha az rahatsız eden çiftlerdir.

bir de şu uyaran tipleri inceleyecek olursak asla tek başına değildir bu tipler. götü yemez o zaman. ancak 3-5 kişi olmaları gerekir ahlak zabıtalığına götleri yemeleri için.

allah muhafaza erkek partner "yiyişiverir" yoksa lavukla.
sokak ortasında meraklı halkın ilgisini çeken tipler.
cok normal olan çiftler...
az normal olan çiftler. * **
(bkz: elalemin derdi seni mi gerdi)
ramazan geldi artık, umumi ortamlara dökmeyelim şu işleri denilesi çiftler. *
isveç te olursa normal, türkiye de olursa a-normaldir. öyle midir?

çünkü yapamayan, yapanı bütün tarih dilimlerinde, ayıplamış, hatta biraz da "gıcık" olmuştur. yoksa ne güzeldir insanın sokakta, dağda, bayırda , bilimum kara parçasında, havada, denizde... aşk yaşaması..

bi de sokakta adam bıçaklayanlar, omuz atanlar, yerlere tükürenler, küfür edenler, sikini kaşıyanlar var. ben uydurmuyorum, olanı söylüyorum, sik demesem belki daha efendi işi olacaktı ama, sokağa da ayak uydurmak lazım tabi.
elalemin derdı beni mi gerdi ciftidir. aşkın ayarı mı olurmuş hem. kendilerini elaleme farklı göstermeye çalışmak gibi bir kasıntıları da yoktur. ayar verildiğinde sana ne lan şeklinde alınacak cevapta kapak olsundur zira toplumunu ahlakını bu kadar düşünen insan ilk önce kendi yediği nanelere bakmalıdır. ayrıca yiyişmek tabirini kullanmayı kendine yakıştırabilen şahsiyetten daha tuhaf değildir.
(bkz: sevişmeye yiyişmek diyen zihniyet)
kanunen suçtur; yanılmıyorsam belediye zabıta kanununda yer almaktadır...
sokağın ilişkilerdeki ayırt edici fakörünün yan etkileri, çocukluğunda yeterli beslenemeyip cinsellikten bir şekilde uzak tutulmuş zihniyet ürünü.. evde olunca sevişmek oluyor bu, sokakta olunca illa ki yiyişmek..
kanunen herhangi bir yaptırımının olup olmadığını merak ettiğim davranış biçimi.
genç arkadaşım, 'bulmuşum ne diye yemiyim' diyosun anlıyorum ben seni.yiycen tabi yiyişcen, bu senin en doğal hakkın.ama bunu ortalık yerde yapmıycan, yapıyosan da ben ve benim gibi düşünenlerin uyarılarına alıştırıcan kendini.
sonu yokki bunun, bugün herkesin ortasında çatır çatır yiyişen yarın neler yapmaz di mi?
ayrıca ben uyarmak için 3-5 arkadaşı daha beklemem direk uyarırım.
uyarılırım demiyorum bak dikkat et uyarırım.
kavga ettikleri zaman sokakta dövüşen çiftolarak adlandırılabilirler.hatta yiyişmeden daha çok güldürür saç baş çekmiştirmelerine seyirci olmak.
(bkz: hop hop aile var)
muhtemelen yurtta kalan, cafe ye gidecek paraları olmayan genç sevdiceklerdir.
amca ve teyzelerin tüh tüh hiç edep kalmadı sözlerine maruz kalan hiçte hoş bir görüntü oluşturmadıklarını düşündüğüm eylem.