bugün

(bkz: herkes öldürür sevdiğini)
"bir anlık sinirlenmesi ve kıskanması nedeniyle bana vurdu. davacı ve şikayetçi değilim" her şeyi anlatıyor.

Sevgi bazisini salak, aptal bir hale getiriyor. Bugün bunu yapan yarın seni öldürür.
Muhtemelen aldattığı için şikayetçi olmadı. Eleman da aldatıldığı için vuruyor.
Böyle tipler için kızlar ölüyorlar. Sabahlara kadar ağlıyorlar.
Iyi olmuştur. Elini ayağını kırsın. Yapmıştır bir orospuluk.
17 yaşında kız konu kilit.
Bir yıldır sevgilin, 24 yaşında adam, sen tanıştığında 16 yaşındaydın. Sübyancılık da yasal olmuş memlekette adam serbest bırakılıyor. Dayak yiyen salak da yediğiyle kalsın.
Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş durumu.
Ne diyelim; bokunda boğul demekten başka?
Ya kızın korktuğu ve şikayetçi olmadığı gizli, bilmediğimiz bir şeyler var. Ya da bu kız harbiden mal amk. Dayak yemek hoşuna gidiyor.
bir de bunu kadına şiddet diye verdiler haberlerde. su veren itfaiyenin hortumuna bir şeyler yapayım.

tamamı olmasa da büyük çoğunluğu bu şekilde kadınların. zaten şiddete meyilli diye bayılıyorlar bu tiplere, daha erkeksi duruyormuş.
sizene insanların yaşadığı ilişkilerden? kadın cinayetleride, hırsızlıkta, kapkaçta sizi ilgilendirmez. bunun muhatabı buna maruz kalanlar ve kolluk kuvvetleridir.

belki kız ölümle tehdit ediliyor, belki çok seviyor ve ergenliğinden dolayı algılayamıyor ne olduğunu. seni beni onu ilgilendirmez ki. herkesin kendi meselesi. akrabası, ailesi değiliz bize laf söylemek düşmez.
Açıkçası böyle gerizekalı kızlara acımıyorum

Hatta daha beter olsun.

Ulan sevgili, eş vs. Seçerken gidip nerede barzo, hanzo Kürt bulup sevgili oluyorlar

Yok efendim maço sevgilim var diye övünen kızlar tanıyorum ben

Sonrada dayak yiyince aaayyy kadına şiddet

Siktir dalyarak, onunla Elele parkta bayırda dolaşırken sıkıntı yok
Bilmem nereni elletirken sıkıntı yok
Ama dayak yiyince ağla.

Ulan efendi düzgün erkekler varken gidin hala tinerci tipli barzolarla takılın.

Allah belanızı verir işte
Sağolasın Allhim..
Memlekette yasalar kanunlar çöp zaten.konu her ne olursa olsun kamu düzenini bozan kötü örnek teşkil eden bütür olaylar tarafların şikayetine bırakılmayıp gerekli ceza caydırıcı bir şekilde verilmelidir.
Bu kafayla daha çok dayak yer , şiddete eğilimli birinin de topluma karışmasına sebep olur. Keyfim kaçtı cidden.
Çünkü kızlar böyle seviyor. Bu yüzden yalnız kaldık. Artık ne yapacağımı biliyorum.
Yaşının küçüklüğüne mi verelim salaklığına mı yoksa korkutulduğuna mı bilemiyorum. Akıllanıp tepkisini göstermesi lazım. Evet seçimleri bazen yanlış olacaktır ama Kendisine değer vermezse başkası da ona değer vermeyecektir.. inşallah akıllanır..
haberde bahsi geçen kişi süzme salak diye kaçıp kurtulmaya çalışıp yine de öldürülen kadınlarımızın cinayetlerini "aman kadın cinayeti işte hak etmiştir" diye küçültmeyin, benimsemeyin, basite indirgemeyin.

yaşama hakkını gasp etmek sebep her ne olursa olsun yanlıştır.
biriktirip biriktirip öldürmeyeceği ne malum? işin içinde şiddet varsa ilişkiye devam etmenin bir manası yok.