bugün

ayıp eden erkeklerdir.
erkeklik bu değil.
arap kültürü ile asimile olmuş, genlerinde bir miktar kekoluk da bulunan homo erektus kırması diye özetleyebiliriz bu türü.

adam dediğin kadını el üstünde tutar, yüceltir. acizliğini kadının üzerinde güç kullanarak belli etmez.
Karışsan Bi dert karışmasan vijdan, kadın ne karışıyon derse başka Bi dert.
sokak ortasında değil hiç biyerde dayak olmaması lazım. Bu adamları sokak ortasında dövüp götüne kızgın yağ dökmek lazım.
eğitim şart..
Istanbul için sıradan bir olay adeta. Kadınların ses çıkarmayışı daha kötü. Benim gördüklerim hep öyleydi. Adam kadının yüzüne tekme attı misal 2 dakika sonra taksiye binip gittiler.
Ya da adam kadının omzuna yumruk attı, kadın "şerefsiz" dedi ve yürümeye devam ettiler. O sırada kadın kalçalarını beş kat fazla sallıyordu. Sanıyorum çoğunun ilginç ilişkileri var.
ben bunları bir dövüyorum var yaa.. 2 3 hafta önce de gördüm gece saatleri sokakta bağrış çağrış dedim la noli neyse çıktım balkona. yatırmış kadını yerde tekmeliyor. neyse deden kalma bastonlar var bizde aldım bir tane indim aşağıya.. sana yemin ediyorum dostum içim rahatladı. daha da bir daha elini kaldırmaz.
erkek mi?
(bkz: türkiye gerçeği)
tekme tokat dövülesi erkektir.
"kocamdır, sever de döver de" anlayışına sahip bir karısı varsa cezası biraz daha hafifletilebilir erkektir.
kendisinin nasıl dövülmesi gerektğini anlatmaya çalışan erkektir.
trafiğin içine etmiş erkeklerdir*. lan kaldırım ne güne duruyor?
sen erkek misin diye hayıflandığım kişiliksizdir, kadına el kalkar mı hiç.
(bkz: vuyucaksın kıybacı vuyucaksın kıybacı)
temiz bir dayağı hak eden tiplerdir.
Pipisinden tutup ibreti alem için sallandırılması gereken erkektir.
(bkz: Beyin yerine beyincik taşıyan erkek)
(bkz: sokak ortasında kadın döven acizler)
(bkz: erkek mi o)
(bkz: hayvan olmasın o iyi bakın)
genellikle sağlam biri höt dediğinde anında göt diyen erkeklerdir.
bunlara erkek demek insanlığa hakarettir. mahlukat grubuna girerler efendim.
sokak ortasında olması ya da evde olması farketmez! sonuçta kadın dayak yemektedir.. güzel ülkemin büyük ayıplarından birisidir bu diye düşünüyorum..
yatakta öküz, mutfakta ayı, sokakta o... çocuğu olan erkektir.
MAKSAT ÜZÜM YEMEK DEĞiL BAĞCIYI DÖVMEK OLABiLiR*
-YANi EĞER EViNDE DÖVMÜYORSA, DIŞARIYA KARŞI BEN ERKEĞiM SENDE HiÇSiN iMAJI VERiLMEK iSTENMiŞ OLABiLiR.
sokakların mahkemesinde, sokakların diliyle ve hakimiyle yargılanması gereken kimseler.
(bkz: kadın dövme hakkı)
güncel Önemli Başlıklar