1. 1.
    arkadaşlar sokak ortasında sevişmek bir medeniyet göstergesi değildir. sokak ortasında sevişmemek de bir medeniyetsizlik göstergesi değildir. yani sokak ortasında sevişmek iki kişi arasında yaşanır ve insanlığa herhangi bir faydası dokunmaz, sokak ortasında sevişmek atomu parçalamak demek değildir.

asıl medeniyet, sokak ortasında sevişenlere verilen tepkide gizlidir.

sokak ortasında sevişenlerden rahatsız olanlar olabilir. eğer nazik bir üslupla uyarıyorsa ve çekip gidiyorsa o medeniyettir, saldırıyorsa size sokak ortasında seviştiğiniz için onun da medeniyetle yakından uzaktan alakası yoktur.
    3 ... huseyin c
  2. 2.
    adam kendini rusyada yaşıyorum sanıyor başlığı.
    1 ... deli anlamindaki de
  3. 3.
    burası amerika değil kardeşim türkiye. sokak ortasında sevişiyorsan gelen tepkilere özür dileyip orayı terk edeceksin. saldıranlara polis falan çağır ne bileyim sende saldır sevişecek kadar cesaretin varsa, dövüşecek kadar da yüreğin olmalı.
    3 ... kimseyi cekemeyen adam
  4. 4.
    Okuyunca Mustafa Topaloğlunun " bu da muhabetin içine sıçtı" lafını getirir akıllara.
    ... alonedevil2
  5. 5.
    Sokak ortasinda sevismenin yanlis oldugunu turk toplumundaki en edepsiz adam bile bilir cunku bizler boyle dogduk boyle gorduk boyle yetistik bu toplum icinde bu kulturle yasadik bunca yil

Amma velakin hal boyleyken ;

Birini yaftalamak icin sokak ortasinda sevismek medeniyetmi bik bik bik lafi edip olmayan biseyi edepsizlik olarak gosterip milletin gozune batmasini saglamaya cabalamak sokakta sevismekten daha buyuk bir orospu cocuklugudur. Gecen pezevengin biri kordonda cimlerde gencler sevisiyor dedi 36 yillik kordonluyum ben boyle birseye sahit olmadim adam bikere gelmis gormus. Abicim kafasina gore cimlerde oturup takilan gencleri sen nasil edepsizlikle suclarsin ya hayirdir? Nasil bir aminoglusun yani soylede bilelim.

Biliyor cunku pezevenk bana gore ona gore herkese gore ayip birsey baska turlu nasil karalayacak bana izmiri. Bok at izi kalsin yarin o kalabaligin fotografini cekip buraya koyacagim kim sevisiyor gorun bakalim arasindan. Seviseni birak bitane birbirinin dudagindan masumca open gosterin o meydanda aniririm.
    ... cileksultan