1. 1.
  Mecaz anlamda adamdır. Evet yer yine adana, Şaşırmadık. 14 şubatın ilk vukuatı. Adam kızı tartaklıyor, boğmaya çalışıyor. Ayırmak için gelenlere nişanlım diyor. Sonra polis geliyor, kızla adam birbirinden şikayetçi olmuyor, polisler gidiyor ve adamla kız beraber uzaklaşıyorlar. Kızın şikayetçi olmayıp adamla gitmesi ise ayrı bir mallık.

  Fotoğraflar, video ve haber linkte.
  https://www.google.com.tr...a-tartakladi-2219781/amp/
  2 -1 ... aslolan fenerbahce dir
 2. 2.
  yer ; adana. şaşırdıkmı? hayır.
  4 ... di anforgivin
 3. 3.
  potansiyel sapık zihniyetten gelen bir yobazdır. kendisi hakkında diyeceğim bu kadar. bir de umarım hakettiği cezayı bulur.
  2 ... dirilis yarinlara kaldi
 4. 3.
  şikayetçi olmamış kız. Aferin ona.

  Bu kafayla devam.
  1 ... bugfix
 5. 4.
  şiddetli aşk...bazı insanlar böyle seviyor, yapacak bir şey yok...kadın şikayetçi olmamış sonuçta. eh bu durumda bize bok yemek düşüyor.
  3 ... keshberfo
 6. 4.
  Siddetli ask falan degildir. Hani desem ki yataktalar tutkulu bir ask yasaniyor. Kadin da siddetin dozundan tahrik oluyor neyse diyecegim de. Bu bildiginiz iki aptalin siddet olayidir. Biri ciddi ciddi dovmus oteki de olsun deyip, elini tutmaya devam etmis. Dolayisiyla icim ciz bile etmedi zira siddet gorup de sikayetci olmamak kadinin sorunu. Korkuyorsa da cok sacma sonucta oyle de dayak yiyor boyle de.
  5 -1 ... when i was a child
 7. 5.
  Şikayetçi olamaması üzerine demiş.

  Yarın bir gün bu kıza o adam(!) denen şahıs bir şey yaparsa kimse "kadına şiddet" diye çıkıp sokakta gezmesin.

  Kızın olmayan aklına etsinler.

  Gider bu adamla (!) Da evlenirse hiç şaşırmam.
  3 ... kendihalindeyazarx